Вибір дивана для вашого інтер'єру

Диван для вашего интерьераЗа даними статистики люди люблять міняти меблі. В першу чергу це стосується м'яких меблів. Сучасний ринок пропонує великий асортимент різних моделей диванів. Тому, перед тим, як піти в магазин за новим, необхідно чітко визначитися не тільки з кольором, а й знати, які функції він повинен виконувати. В першу чергу, він повинен бути комфортним для використання.

Зараз дуже модні прості зручні моделі, без будь-яких дизайнерських надмірностей. Вони характеризуються не тільки простим привабливим зовнішнім виглядом, але їх можна розташувати в будь-якому зручному місці кімнати, не обов'язково біля стінки, як це було прийнято раніше.

Найпопулярнішими і поширеними вважаються кутові моделі. Вони оснащені механізмами трансформації, за допомогою яких легко розкладаються і утворюють зручне спальне місце. Окремі моделі можуть складатися з декількох елементів, які можна використовувати самостійно від самої конструкції. Ці елементи обладнані спеціальними роликовими колесами, за допомогою яких легко пересуваються і звільняють необхідний простір в кімнаті. Зверніть особливу увагу на їх каркас, наповнювач і оббивку.

Існує кілька видів каркасів дивана: металевий, дерев'яний і з ДСП.

Найміцнішими і довговічними вважаються каркаси з металу і з натурального дерева. Крім того, вони екологічно чисті та безпечні. Металеві каркаси використовують для меблів у стилі Хай-Тек. Меблі з таким каркасом легко ремонтується, під неї найпростіше підібрати оббивку.

Найміцніші меблеві дерев'яні каркаси виготовляють з дуба, горіха, бука, ясена. Трохи меншою міцності вважаються каркаси з сосни та берези. Меблеві каркаси, виконані з ДСП, є менш якісними і найдешевшими. Крім того вони можуть бути небезпечними для здоров'я. Перш ніж купити диван з каркасом з ДСП, необхідно перевірити Сертифікат Якості і гігієнічні сертифікати.

Наповнюють м'які меблі поролоном з пружинними блоками або синтетичними наповнювачі без пружинних блоків - поліуретановим або латексним наповнювачем. Поролон з пружинними блоками - дешевий, але менш міцний і довговічний.

А диван з поліуретановим або латексним наповнювачем вважається більш довговічним.

Для оббивки дивана використовують різні матеріали і тканини. Найміцнішим оббивним матеріалом вважається шкіра. Сучасні технології виробляють менш дорогі, але відмінної якості оббивні матеріали зі спеціальним просоченням, яка відштовхує вологу і захищає тканину від пилу і бруду.

Вибираючи диван, зверніть увагу не тільки на його технічні характеристики, а ще й на його зовнішній вигляд, він повинен вписуватися в дизайн інтер'єру приміщення.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]