Зимовий сад у вашій квартирі

Зимний сад в вашей квартиреПрактично в кожній квартирі багатоповерхових будівель є балкон. Зазвичай його використовують як «складське» приміщення. У ньому зберігаються застарілі, непотрібні речі, які давно не використовуються в господарських цілях. Заскливши балкон, можна скористатися його переобладнанням в красивий зимовий сад, який підніме настрій і порадує Ваш погляд у будь-який час року.

Перед початком процесу перетворення слід винести з приміщення балкона всі непотрібні предмети і речі. Якщо Ви не користуєтеся ними довгий час, найкраще їх викинути, щоб не захаращувати ними потрібний простір.

Потім слід приступати до ремонту квартири. Перше завдання - скління балкона. Бажано відразу встановити металопластикові вікна з подвійними склопакетами для того, щоб підтримувати постійну температуру повітря. Старі дерев'яні вікна та рами краще не використовувати, їх важко підібрати за розміром. І вони можуть зіпсувати весь естетичний вигляд майбутнього зимового саду.

Подвійні склопакети якісніше одинарних тим, що між двох стекол знаходиться спеціально оброблений повітря, тому при морозі вікно не пітніє і не утворює конденсат, який зі стекол стікає на підлогу і утворює калюжі. Після заміни вікон слід приступити до оздоблювальних робіт: утеплення, фарбування та обшивці стін і підлоги. Альтернативою дерев'яним полам може послужити спеціальна облицювальна керамічна статева плитка.

Зимний сад в квартиреПід неї можна обладнати систему теплої підлоги, і тоді ви «вб'єте двох зайців»: По-перше, заощадите місце для установки теплових батарей. По-друге, вирішите проблему опалення.

В даний час існує декілька систем теплих підлог: водяні теплі підлоги і електричні теплі підлоги. На балконі краще встановити систему електричного опалення підлоги, так як в квартирах підключення до системи основного опалення категорично заборонено!

За Вашим бажанням, на балкон можна провести електрику, обладнати його дизайнерської підсвічуванням. Внутрішні стіни і стеля балкону можна обштукатурити і пофарбувати, або обшити пластиковою вагонкою або сайдингом. Також, слід облагородити зовнішні стінки балкона. Це додасть естетичний вигляд зовні і допоможе захистити квартиру від пилу і бруду.

Отже, після капітального ремонту балкона, можна подбати про його внутрішньому змісті. Тепер Ви зможете обладнати в ньому прекрасний зимовий сад.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]