Ваш інтер'єр і екзотика В'єтнаму

Экзотический дизайн интерьера в восточном стилеЗ давніх часів дизайнери використовують у своїй творчості ідеї Сходу. Художні мотиви Японії та Китаю, як найбільш великих, яскравих і своєрідних представників Сходу, експлуатуються найбільш часто. Але далекий і загадковий Схід - це не тільки ці два «східних тигра». Останнім часом дизайнери звернули свої погляди на інші східні країни, які будучи невеликими за розміром, тим не менш, зберігають свою культурну самобутність і неповторну чарівність Сходу.Однією з останніх модних тенденцій є використання в'єтнамського стилю в створенні інтер'єрів. Характерними рисами цього стилю служать яскравість фарб, простота і витонченість, екологічні матеріали. Поєднання всіх цих компонентів дозволяє домогтися оригінального і незабутнього результату, що відповідає всім вимогам сучасного дизайну.

За основу створення інтер'єру береться образ будиночка у в'єтнамській селі. Чіткість ліній, ніяких надмірностей в інтер'єрі, використання натуральних матеріалів, наприклад, таких, як циновки і бамбук, дозволяють домогтися бажаного ефекту. Щоб ваше житло не виявилося в результаті прісним і нудним, необхідно внести кілька яскравих і стильних доповнень. А до цього потрібно поставитися з відомою мірою обережності, щоб з додаванням яскравості, не втратити простоти. В якості додатків можуть служити вироби народних в'єтнамських промислів. Писаний шовк - ідеальне рішення для поставленого завдання.

Яскраві фарби на ніжному шовку створюють неповторні художні образи Сходу. Підсилюють враження ієрогліфи, нанесені на шовк. Іншим атрибутом в'єтнамського стилю є маленькі фігурки, вирізані з різних матеріалів. Подібний невеликий штрих додасть вашому інтер'єру неповторність і своєрідність.

Ну і звичайно, порцеляновий посуд в інтер'єрі додасть всьому легкість і витонченість, причому, поєднуючи все це з функціональністю. Чаювання з в'єтнамського порцеляни наповнить ваш будинок чарівними ароматами і створить незабутню атмосферу Сходу. Ну, а знамениті в усьому світі вишиті в'єтнамські картини, вміло підібрані і розвішані на стінах вашої квартири, додадуть всьому дизайну стилістичну завершеність і цілісність.

Зовсім не обов'язково, повністю переробляти весь інтер'єр, затіваючи ремонт квартири, якщо ви хочете втілити в'єтнамський стиль. Досить позбутися зайвих меблів і додати кілька предметів зі східним колоритом: рогожу, бамбуковий столик або перераховані вище предмети народної творчості. І бажаний результат досягнутий!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]