«Помаранчеве Танго» - модний колір 2012 від Pantone

Оранжевый интерьер, оранжевое танго!Уже котрий грудня поспіль компанія Pantone оголошує актуальний колір наступаючого року. Незважаючи на те, що це всього лише спроба сформулювати тренд майбутнього сезону - свого роду гороскоп - прес-реліз Pantone з нетерпінням чекають і читають всі передові дизайнери планети.

Історична довідка: Pantone була заснована в 50-ті роки минулого століття. Революція кольору сталася в 1963 році: Лоуренсом Гербертом була винайдена унікальна система відповідності, визначення та представлення квітів для усунення труднощів з колірними розбіжностями, які виникають в поліграфії. Він створив систему підбору кольору, названу Pantone Matching system, успішно використовується для дизайну логотипів, упаковок, брендів, інтер'єру, промислових об'єктів і багато чого іншого фахівцями всього світу.

Повернемося до кольору 2012 року, їм був названий відтінок "Помаранчеве Танго" (в оригіналі -Tangerine Tango). За словами ексклюзивного директора Інституту Кольори Пантон, Leatrice Eiseman, «Помаранчеве Танго» - цей глибокий жовтогарячий колір - складний і в той же час спокусливий і виразний, він поєднує адреналінову спалах червоного з теплотою жовтого, випромінюючи енергію і жар.

Помаранчевий колір не найпростіший для створення дизайну інтер'єру. Він може здатися занадто яскравим, що привертає увагу, через чур емоційним. Безумовно, нескінченний оптимізм і енергія оранжевого підійдуть не кожному.

Слід подивитися, як саме можна використовувати цей відтінок в інтер'єрі, навіть якщо він вам і не дуже близький.

Часто помаранчевий колір змінює приміщення радикально, але є способи додати модний відтінок, зберігаючи при цьому задуманий дизайн інтер'єру.

1. Помаранчева "революція".

Часто стіна, пофарбована в оранжевий колір, бентежить і вражає, особливо в спальнях. Але виявляється, що така стіна - відповідний фон для живопису, чорно-білого фото, меблів. Якщо стіни рівного оранжевого кольору вам не імпонують, шукайте шпалери з помаранчевим візерунком.

Невеликий квітковий малюнок хороший для спалень, для кімнат у стилі «необароко» підійде золотистий великий орнамент на помаранчевому фоні. Головне: необхідно розбавляти малюнок шпалер однотонної меблями або текстилем, щоб не рябіло в очах.

2. П'ятий елемент.

Палітурка вікна, вхідні двері, сходи або стелю помаранчевого кольору - рішення для тих, кого не влаштовує домінування оранжевого в інтер'єрі.

3. Веселий апельсин.

Одне яскраве крісло, а може і цілий диванний комплект - масштаб захоплення простору помаранчевим кольором не важливий: підвищена увага йому забезпечено точно.

4. Нова хвиля.

Не обов'язково бути знавцем теорії вічного повернення, щоб розуміти: модні тенденції обов'язково повторяться раз на десятиліття, а то й на кілька років. У минулому столітті кращі дизайнери планети створили абсолютні хіти оранжевих відтінків - крісла, лампи, шафи, стільці і т.п. Люди старшого покоління, ймовірно, ще пам'ятають тріумф помаранчевого кольору 60-70 років.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]