Скляні двері - тільки переваги для Вашого будинку

Стеклянные двериСкляні двері поєднують в собі витонченість і елегантність. В офісних приміщеннях подібні двері вже стали буденністю. Нерідко такі конструкції затребувані і в квартирах, котеджах, заміських будинках. Привабливість цих дверей полягає в тому, що скло є екологічно чистим матеріалом, що володіє при цьому естетичним зовнішнім виглядом. Сучасні техніки декорування надають можливість створення оригінальних скляних дверей для Вашого будинку або офісу.

Гідності подібних дверей можуть бути описані такими характеристиками, як міцність, стійкість до впливів механічного характеру, легкість дверного полотна в поєднанні з його прозорістю, висока функціональність, стильний дизайн, податливість в обробці, можливість тонування і нанесення малюнка на скло.

Виготовлення скляних дверей виступає областю спеціалізації нашої компанії. Ми виробляємо якісні та красиві двері зі скла, які гармонійно впишуться в будь-який дизайн інтер'єру, по-справжньому прикрасивши його.

Скляні двері в Києві забезпечують проникнення достатньої кількості світла навіть у найтемніші кути кімнати. У той же час скління конструкції дають відчуття цілісності та оригінальності простору. Тим самим візуально простір будь-якого приміщення збільшується. Варто відзначити і високий ступінь безпеки конструкцій. Застосування для створення дверного полотна загартованого скла, що володіє підвищеною міцністю, дає гарантію низького ступеня травматичності виробів. Навіть якщо скло розбивається, його осколки не завдадуть таких пошкоджень, як фрагменти звичайного скла.

Не менш важливим є і тривалість терміну служби. Подібні двері відмінно переносять вогкість і вологу. Тому їх застосування має сенс в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, до числа яких модно віднести сауни, ванні кімнати, басейни, душові. Скло може бути скомбіновано з будь-якими іншими матеріалами, наприклад, алюмінієм, деревом, металом, каменем. Подібні двері володіють простотою у догляді. Дверне полотно зі скла зазвичай обробляються спеціальним захисним покриттям для підвищення стійкості його до забруднень.

У комбінації з витонченою і красивою фурнітурою, а також різними аксесуарами, подібні двері зі скла виступають вишуканим акцентом в дизайні всього інтер'єру приміщення. Використовуючи скляні конструкції в процесі оформлення інтер'єру, Ви зможете вигідно підкреслити легкість дизайну, надати йому оригінальність і неповторний шарм. Нотку унікальності та індивідуальності в інтер'єр Вашого будинку внесуть і оригінальний малюнок або особлива техніка декорування на дверному полотні. Ви можете замовити у нас скляні двері в Києві, які будуть виконані з урахуванням всіх Ваших побажань і переваг.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]