Біокамін в інтер'єрі

Биокамин в интерьереХіба можливий камін в звичайній міській квартирі? Відповідь очевидна: так, якщо це биокамин. Сучасна високотехнологічна альтернатива звичайному каміну - биокамин в інтер'єрі - миттєво стає центром всієї композиції. Переваг багато, недоліків немає - чого ще можна бажати?

Біокамін не зажадає конструктивних змін, адже йому не потрібен димохід. Зате він відразу ж внесе свіжий нотку справжнього затишку, класичного або ультрасучасного. Прикраса вітальні або затишний куточок їдальні - биокамин в інтер'єрі прекрасний в будь-який з ролей, яку йому пропонують. Різні стилістичні рішення лише збільшують популярність цього рішення і дозволяють помітно оживити квартиру. Серед найбільш популярних варіантів біокамінів можна виявити дерев'яний і мармуровий, сталевий і скляний, керамічний, навіть дзеркальний!

Біокамін в інтер'єрі заворожує, створює ілюзію справжнього вогню, а адже домашнє вогнище завжди асоціювався саме з цим. Хіба можна не помітити можливість створення романтичної обстановки без побічних ефектів - покупки дров, чищення попелу з каміна, попадання диму в квартиру. Та й можливість в один день зробитися власником квартири з каміном на будь-якому поверсі в будь-якому будинку, незалежно від року його споруди і всіляких технологічних питань - це теж перевага. Сучасні технології, помножені на торжество дизайнерської думки і високоякісне виконання - ось, що таке биокамин.

Немає нічого кращого в холодний і сірий день включити будинку биокамин і насолоджуватися його теплом і світлом. Але і це ще не все: навіть влітку, коли дров'яні каміни не придатні до використання зважаючи високих температур на вулиці і в приміщенні, ніхто не завадить включити биокамин і отримати справжнє задоволення від вогню. Дві форми - підлогова і настінна - дозволяють змонтувати камін в межах будь-якого приміщення. Спеціальне паливо заправляється в камін легко і просто, тому поводитися з каміном на «ти» може навіть людина, дуже далекий від складних інженерних процесів.

Робота будь біокаміна заснована на повному згорянні спеціального палива. У процесі роботи каміна, як відомо, не виділяється ні сажа, ні дим. Крім того, важливий і той факт, що зібрати і налагодити роботу такого каміна можна самостійно, без залучення професіоналів. Легкість у транспортуванні в більшості випадків дозволяє перевезти камін в тому випадку, якщо він використовується в найманому житлі, точно також, як і взяти його з собою на дачу в літній період. В цілому, біокаміни, які присутні на ринку, розраховані на різний бюджет. Не можна сказати, що вони шалено дорогі, а це сприяє зростанню популярності і більш широкому поширенню. До того ж, саме цей камін дозволяє створити родзинку кожній квартирі, виразити індивідуальність її господарям, надати якусь пікантну нотку в обстановці.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]