Кімната для новонародженого

Комната для новорожденногоКоли в сім'ї намічається така важлива подія, як народження малюка, думки домочадців спрямовані на те, як же його облаштувати. Кімната для новонародженого - найкращий вибір в такій ситуації, вона дозволяє помістити всі ті девайси, включаючи меблі, які будуть потрібні батькам і малюкові в перший рік життя.

Що ж можна віднести до обов'язкових предметів обстановки в малюкової спальні? Найперше і найважливіше - це ліжко з матрацом із кокосового волокна. При тому, наскільки різноманітними бувають матраци, фахівці все ж рекомендують пильно придивитися саме до кокосовим, які поєднують в собі всі потрібні ортопедичні та санітарні норми.

Крім ліжка добре б поставити комод з пеленатором: цей вид меблів поєднує в собі функцію зберігання всіх необхідних речей (пелюшки, памперси, серветки, одяг) з можливістю зручно покласти дитину і переодягнути його, змінивши підгузник.

Кожен малюк потребує постійного тактильному контакті з мамою, саме для цього в більшості кімнат сьогодні прийнято встановлювати крісло-гойдалку.

Зручно розташуватися, взяти свого дорогоцінного малюка на руки і заспівати йому колискову - ось, що доступно тепер кожній мамі. Кімната для новонародженого повинна бути виконана у світлих тонах, без яскравих плям, а крім того, вона повинна провітрюватися і забиратися щодня.

Починаючи з третього місяця життя малюк захоче різноманітності, а це означає, що в його кімнаті можна обладнати куточок для ігор. Сучасні виробники дитячих товарів пропонують шезлонги і крісельця з підвісними іграшками, килимки з дугами, на яких причеплені всілякі шарудіння і пищалки, манеж різної форми. Для того, щоб дитина не вередував, батьки повинні забезпечити йому цікаве проведення часу в періоди неспання. З кожним місяцем дитина все менше спить, а це означає, що кімната для новонародженого повинна мати можливість рости разом з ним.

Цікаво, що сучасні батьки намагаються облаштувати кімнату, в якій буде жити дитина, згідно своїм уявленням. Завдяки тому, що ринок товарів сьогодні переповнений, можна вибрати не тільки функціональне призначення, але і дизайн. Так, для дівчаток і для хлопчиків можна вибрати різні кольорові гами, а крім того, можна оформити кімнату в стилістиці того чи іншого мультфільму.

Кімната в квартирі, в якій буде жити дитина, повинна бути відремонтована до його появи в будинку. В цьому є щось традиційне, але є і самий звичайний санітарно-гігієнічний сенс. У процесі обробки квартири (стін і підлоги) можуть виявитися різні проблеми, які потребують негайного вирішення. Теж саме можна сказати і про оздоблювальних матеріалах, килимах, шторах: сучасні вимоги досить суворі, а правильне їх застосування на практиці призводить до створення здорової атмосфери для життя малюка.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]