Вибір плитки для ванної кімнати

Плитка для ванной комнатыВанна кімната давно вже перестала бути похмурим сірим приміщенням, куди ненадовго заходять тільки лише для того, щоб провести необхідні водні процедури. Сьогодні ванна - повноцінний учасник дизайнерського рішення в приміщенні, незалежно від того, чи знаходиться вона в негабаритної міській квартирі, великому і просторому заміському будинку або навіть сучасному офісі.
Вибір плитки для ванної кімнати ділиться на два етапи: «одяг» для стін і для підлоги. Безумовно, ці компоненти повинні привести до створення гармонійної картини, тому вибір простим не буває практично ніколи. Цікаво, що найголовнішим якістю плитки для ванної повинна бути не краса, а надійність. Оскільки приміщення володіє підвищеною вологістю, плитка повинна бути придатною для таких умов. Плитка на підлогу при цьому повинна володіти рельєфом, це попередить можливі падіння, а значить, і травми у людей. Абсолютно зайвої стане покупка морозотривкої плитки, так як у ванній не буває холодно, і це якість просто не потрібно.

Серед колекцій, які представлені самими різними виробниками, можна відразу окреслити коло тих, чиї стилістичні напрямки підходять для відтворення в рамках тієї чи іншої квартири, будинку, офісу. Сьогодні є можливість вибирати як у класичних стилях, так і в ультрасучасних, аж до хай-тек - обмежень і насправді не існує. Окремо стоять такі види плитки, як мозаїка або ж дзеркальна плитка, адже вони вже самі по собі мають привабливістю, тому можуть стати основою для дизайну. Вибір плитки для ванної кімнати потрібно починати з консультації з фахівцем, благо всі магазини сьогодні готові надати її в повному обсязі.

Розмір плитки: ось ще один фактор, який може помітно вплинути на остаточний вибір. Наприклад, в маленькому приміщенні досить незграбно буде виглядати велика плитка, а також мозаїка, крім того, має значення і геометрія - квадрат або прямокутник. Перевагою великих розмірів вважається і меншу кількість швів. Якщо раніше, ще якихось двадцять років тому, шви могли бути тільки білими, то сьогодні можливості розширені до неймовірних меж: кольорова палітра затерли по-справжньому вражає і дозволяє створити як контрастну, так і абсолютно ідентичну кольором плитки лінію.

Вибір плитки для ванної кімнати, як і плитки для внутрішньої обробки - процес досить складний. Чим більше людей беруть у ньому участь, тим складніше прийти до консенсусу. Проте варто зазначити, що правильний вибір буде радувати всіх тих, хто щодня заходить у ванну, а це і є головна мета.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]