Букви в інтер'єрі

Декорирование интерьера буквамиЯк відомо, об'ємні літери є найбільш поширеним видом зовнішньої реклами, який відмінно привертають увагу. Для цього, щоправда, вони повинні бути зроблені професійно і зі смаком. Форма букви і кольори - головні чинники привабливості.

У сучасному дизайні, літери знайшли застосування і в інтер'єрі. Вони є прекрасним елементом дизайну і відмінно прикрашають приміщення.

Декорування інтер'єру буквами

Використання таких елементів прийшло до нас із західної культури. Слід зазначити, що буквене декорування буде доречно в будь-якому дизайні інтер'єру і стилі.

Є ряд варіантів виконання букв. Вони можуть бути плоскими, або об'ємними, являти собою як окремий елемент декору, так і бути композицією. Крім того можна вибрати будь-яку мову, починаючи від російського, українського, закінчуючи латинським алфавітом, східними ієрогліфами, або арабською в'яззю.

Крім цього, літери можуть бути виготовлені з широкого ряду матеріалів - дерева, металу, пластику, тканин або взагалі являти собою вінілові наклейки для нанесення їх на яке-небудь підстава.

Літери можна оснастити підсвіткою, застосувавши при цьому неон, світлодіоди, або звичайні лампи. Крім цього, є можливість підібрати відповідну перевагам підсвітку. Найбільш цікавим варіантом є неонові трубки, які закріплені на задній частині букв з не просветной лицьовою частиною. У темряві, або при частковому освітленні кімнати виходить унікальний м'яке світло, який повторює обрис самої літери, або слів, складених з декількох букв.

Буквы в интерьереБукви можуть стати не тільки елементами дизайну в якості окремих елементів, вони можуть бути також застосовні для прикрашання меблів. Шафи, столи, стільці можуть бути оформлені з використанням літер. Скляним журнальним столам також можна надати більш оригінальний зовнішній вигляд. На полиці під скляною кришкою можна розташувати кілька об'ємних різнокольорових літер різного шрифту.

Смислова складова

Як варіант, застосовуючи буквений декор в інтер'єрі, можна складати крилаті фрази, відомі всім. Можна робити цитати, які надихають, або навіюють позитивні спогади.

Як варіант - з букв в дитячій кімнаті можна скласти алфавіт, яким оформляться стіни, або меблі. Пам'ятайте, що будь-яку фразу слід по можливості розміщувати на увазі. Адже кожен раз, коли ви будете помічати написане, настрій буде поліпшуватися.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]