Стиль інтер'єру "Ф'южн"

Стиль интерьера фьюжнСтиль фьюжн - унікальний. Це свобода вибору всіляких варіантів дизайну, поєднання таких елементів, які зовсім не поєднуються. Ф'южн - це політ фантазії дизайнера, в якому розкриваються всі його таланти і творчі можливості.

Оформлення в такому стилі - це своєрідний безлад, який може включати сукупність таких різних елементів як меблі в позолоті, грубу обробку, море текстильної обробки, а також, можливо, шкури тварин.

Змішання стилів

В рамках «фьюжн» можна абсолютно гармонійно змішати дві величезні культури - східну і західну, поєднувати класичний дизайн інтер'єру і абстракціонізм. Цей стиль сучасний, він з'явився миру не так давно і його формування пов'язане з розвитком теперішній моди і мистецтва.

Сучасний світ - це епоха змішання смаків і різних поглядів на речі, це зв'язок різних трендів і течій, технологій і тенденцій. Все це, безумовно, формує новий стиль і абсолютно новий спосіб мислення дизайнера. Інтер'єр, виконаний в стилі ф'южн - це позитивне, динамічно мінливий простір, характер якого залежить від фантазії дизайнера.

Кухня в стилі «фьюжн»

В інтер'єрі кухні в першу чергу виділяється меблі - столи стільці, кухонний гарнітур, а також незвичайна, цікава посуд.

Можна поставити меблі в традиційному оформленні, і звернути увагу на інші деталі в стилі модерн. Наприклад, основні елементи меблів підібрати в стилі кантрі і освіжити інтер'єр яскравими рушниками, прихватами, незвичайної обшивкою крісел і табуреток, прикрасити побутову техніку яскравими квітами і оригінальними елементами.

Обробку стін при цьому можна провести в грубому стилі, стеля оформити у вигляді розташованих суцільним шаром дерев'яних дощок, або балок. Для більшого комфорту гострим кутах столу, табуреток та стільців надати округлу форму. Крім цього, весь простір кухні можна розділити на різні функціональні зони.

Вітальня в стилі «фьюжн»

Вітальня в будь-якому будинку - це кімната, де найбільш зручно показати гостям свій смак. Варто звернути увагу на невеликі елементи декору - килими, подушки в східному стилі. Можна звернути увагу на вази і статуетки, екзотичні кімнатні рослини з оригінальних горщиках.

Оригінальним варіантом буде класичний стиль меблів з будь-якого варіанту - пластик, скло, шкіра, дерево. Не слід обмежувати себе у виборі різних сполучень кольорів. Популярними в рамках стилю «фьюжн» є змішання малинового, бірюзового, золотого і різних відтінків зеленого. Можна застосовувати поєднання помаранчевого, червоного і синього, або класично чорний колір разом з фіолетовим.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]