Збільшення малогабаритної квартири

Увеличение малогабаритной квартирыПостійне перебування в малих просторах сприятливо впливає на психологічний стан людини. Даний факт уже давно встановлений психологами. Квартира, як місце, куди людина постійно повертається і проводить чималу частину свого часу повинна бути комфортною і зручною. Маленькі приміщення кухні, або ванної кімнати, де важко розташувати навіть пральну машинку, окремий маленький туалет, де не краще ніж в коробці - все це знайомо людям, які проживають у старих будинках. Такий стан речей хоч непомітно, але все ж зовсім несприятливо впливає на стан людини.

З таким станом мириться не слід. Почніть ремонт квартири з істотних змін. Кращий вихід - це перепланування. Як відомо в квартирі можна прибирати всі стіни, крім несучих, хоча і їх можна замінити, встановивши кілька колон. Можна зробити спільний санвузол, з'єднавши туалет і ванну кімнату в єдиний простір. Можна також поєднати кухню і коридор, сформувавши студію. Все залежить від вашої фантазії та існуючої перепланування - варіантів маса!

Важливо пам'ятати, що нерівність поверхонь - стін, стель, підлог веде до зменшення загального простору, але без цього ніяк не обійтися. В окремих випадках, коли вирівнювання забере надто багато простору, деякі стіни можна запінити гіпсокартонними перегородками, які суттєво тонше цегляних стін і вимагають до того ж менше матеріалів для обробки.

Кольорова гама

Якщо фізично збільшити простір можна, допоможе правильний, професійний вибір кольорової гами. Професійний дизайнер знає, що шпалери з вертикальними смугами здатні візуально збільшити висоту стель, а з горизонтальним малюнком смуг подовжити.

Світло

Не слід забувати і про освітлення - у вузьких приміщеннях можна розташувати бокові світильники, які також «розширять» простір. Крім цього, можна зовсім прибрати громіздкі люстри і світильники, замінивши їх поглибленими в стелю, або стіни лампами. Світло в приміщеннях як правило слід робити розсіяним і по можливості не використовувати один елемент освітлення. Також ні в якому разі не можна завішувати вікна щільними фіранками. Вони лише створять атмосферу замкнутості

Меблі

Для того щоб зберегти сантиметри площі і візуально збільшити кімнату, не використовуйте великі шафи-стінки. Найкраще застосовувати розсувні, дзеркальні шафи-купи.

Відносно кухні - замість стінки в коридор можна встановити барну стійку. Крім цього в якості основної меблів використовувати навісні полиці і шафи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]