Правильне освітлення ваших приміщень (Частина 1)

Правильное освещение вашей квартирыУ період планування ремонтних робіт у квартирі, або заміському котеджі, кожен господар самостійно, або за допомогою дизайнера повинен, буквально в деталях, продумати дизайн для повної відповідності майбутнього інтер'єру, його смакам і уподобанням.

Важливо не упускати той факт, що дизайн інтер'єру є не просто красивим розташуванням різних елементів декору, або підбором оригінальних кольорів і матеріалів, це процес формування майбутнього комфорту приміщень і функціональності.

Будинок будь-якої людини в більшості випадків являє собою місце відпочинку і місце комфортної роботи. Правильність створення максимально комфортних умов залежить від професіоналізму дизайнера. Не останню роль в дизайні інтер'єру грає освітлення.

Існують деякі правила для різних кімнат і типів приміщень.

Вітальня

Зазвичай, простір великої вітальні ділять на зони, для чого використовується ряд прийомів, серед яких монтаж виступів і подіумів, різні варіанти матеріалів для обробки квартир, перегородки. Кожна функціональна зона повинна мати своє, особливе освітлення.

Кожен світильник при цьому може найбільш точно сформувати особливу атмосферу затишку і розставити необхідні акценти.

Правильное освещение вашей квартирыРозглянемо особливості висвітлення в залежності від місць розташування світильників

  1. Освітлення, розташоване в стелі створить відмінний м'яке світло, який повністю заллє всю площу приміщення
  2. Підсвітка, яка прихована в перегородках виділятиме зони вітальні
  3. Настільні лампи створять комфортну атмосферу для спілкування

Якщо площа вітальні не така вже маленька і становить від 30 м2 і більше, для освітлення такого простору навіть величезної люстри буде зовсім недостатньо. Для максимального освітлення слід використовувати світильники, які розташовані в різних місцях приміщення.

Крім прямого призначення світильників, як елементів освітлення, їх можна використовувати і як тільки елементів декору.

Кухня

Для правильного освітлення кухні, головне джерело освітлення слід розташувати над обіднім столом. Оптимальна висота при цьому - близько півметра від поверхні. При такій висоті, світло від лампи буде максимально яскравим і при цьому не створить абсолютно ніякого дискомфорту

Для досягнення м'якості світла, слід дотримуватися одного і того ж матеріалу і однакових форм при виборі світильників.

Крім цього, прилади освітлення слід вибирати, враховуючи матеріали обробки приміщення. Якщо обробка стель, або стін приміром, виконана з використанням дзеркал, або пластику, або в обробці застосовуються вінілові поверхні, освітлення не повинно давати відблисків, тому вибираються джерела розсіяного світла.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]