Готичний стиль в інтер'єрі

Готический стиль в интерьереГотичний стиль в інтер'єрі виник у Франції в 12-15 столітті. Втілюючи в собі рідкісне поєднання витонченості і величі, містики і похмурості, саме він є істинним відображенням Середньовіччя. Головне завдання цього напрямку полягала в заміні громіздких і важких форм, які переважали в той час, на більш легкі й повітряні. Яскравим прикладом готики є справжній витвір мистецтва Собор Паризької Богоматері.

 

Матеріали і відтінки

Готичний стиль в інтер'єрі передбачає оформлення кімнати в темних тонах. Серед найпопулярніших кольорів фіолетовий, синій, чорний, відтінок натурального металу, червоний, колір золота і охри, темно-зелений, королівський пурпур. Такі колірні пріоритети покликані підкреслити середньовічну тягу до потаємним містичної стороні життя. В якості оздоблювальних матеріалів при ремонті квартир та інших приміщень використовуються дерево, мармур і камінь.

Меблі

Предмети інтер'єру в готичному стилі виготовляються з твердих порід дерева або металу і прикрашаються різьбленням або куванням. Відмінними рисами таких меблів є склепінчасте узголів'я ліжка, майстерно виготовлені ковані елементи, ажурні орнаменти, стрілчасті прорізи в спинках високих стільців.

Аксесуари та елементи.

Готичний стиль в інтер'єрі - це, перш за все наявність великої каміна з яскравими вітражами і кованими гратами. Крім того, невід'ємними складовими інтер'єру є готичні троянди, крестоцвіти, лілії трилисники і виноградне листя.

Стелі і стіни

Найкращим чином це стилістичне рішення виглядає не в квартирах, а великих заміських будинках і приміщеннях з великою площею і високими стелями. Насамперед, це пов'язано з тим, що темні кольори візуально зменшують кімнату, тому готичний стиль є ідеальним рішенням саме для великих просторих приміщень. Особливістю готичною архітектури є високі пололке, які нерідко прикрашаються балковими перекриттями темного кольору. Стіни можуть бути прикрашені плиткової мозаїкою або розписом.

Двері і вікна

У приміщенні, виконаному в готичному стилі, головний акцент ставиться саме на вікнах, для яких стіни є всього лише легким каркасом. Чудові вікна-троянди, розкішні вітражі, неповторні світлові ефекти - саме ці речі створюють приголомшливу атмосферу цього напрямку.

Сьогодні, готичний стиль в сучасному інтер'єрі є поєднанням світлих тонів з атрибутами чорного кольору. Так, наприклад, розкішно виглядає поєднання бежевих стін з білою ліжком, прикрашеної чорними кованими орнаментами або чорні рами вікон з білими панелями і чорно-білими шторами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [1 Голос]