Офіс у стилі Hi-Tech

Офис в стиле HI-TECHHi-Tech - це гармонійне поєднання комфорту, високої функціональності і практичності. В інтер'єрі, виконаному в такому стилі, немає зайвих речей, власника будинку оточують тільки необхідні предмети, які знаходяться завжди під рукою. Така практичність з кожним днем стає все більш популярною, тому не дивно, що сьогодні все більше офісів оформляється саме в стилі Хай тек.

Матеріали і колірна палітра

Офіс у стилі Hi-Tech оформляється з використанням найсучасніших матеріалів. Метал, пластик і скло майстерно доповнюються натуральним деревом, каменем і навіть бетоном. Що стосується колірних рішень, то тут переважають стримані тони, серед яких сірий, білий, чорний. Але, часто, щоб інтер'єр виглядав не надто суворим і бляклим в нього додають кілька яскравих родзинок. Так, наприклад, гармонійним доповненням скляного столу для переговорів стануть червоні стільці, а вишуканою прикрасою білосніжного дивана яскраво-рожеві або салатові подушки.

Аксесуари та елементи інтер'єру

Так як головною особливістю такої обстановки є гранична функціональність, то тут не повинно бути жодної зайвої деталі. Замість різноманітних прикрас у вигляді всіляких статуеток і сувенірів, неповторність інтер'єру надає гра сонячних променів або штучного освітлення на склі, блиск хромованих труб і металевих полірованих поверхонь.

Офіс у стилі Hi-Tech рясніє вертикальними лініями і порожніми площинами. Деталі кріплення та інженерно-будівельні комунікації, які раніше ретельно приховувалися, зараз виступають в якості елементів декору. Але, лідируючу роль в такому інтер'єрі грає техніка. Ось чому цей стиль хороший саме для оформлення, ремонту офісів.

Меблі і предмети інтер'єру

Ергономічність є основною вимогою до меблів цього стилю. Як правило, в таких приміщеннях використовуються вбудовані шафи, стільці на коліщатках, трансформери. М'які меблі має однотонну оббивку або матеріали з геометричними малюнками. Поверхні корпусних меблів відрізняються бездоганною гладкістю і блиском. Крім того, в такій обстановці багато металевих деталей і скляних поверхонь.

Освітлення

Офіс у стилі Hi-Tech має яскраве рівномірне освітлення, яке забезпечується за допомогою вбудованих і підвісних світильників, розташованих на різних рівнях.

Підлога, стіни, стеля

Стіни в стилі хай-тек виконуються в однотонних світлих кольорах. Часто штукатурку і шпалери замінює цегляна кладка. Стеля, як правило, використовується натяжна, стать виготовляють з деревини або бетону.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]