Етапи розробки дизайну інтер'єру

Этапы разработки дизайна интерьеровРозробку дизайну інтер'єру прийнято виконувати з розподілом робіт на етапи, кількість яких залежить від складності завдання. Такий підхід дозволяє впорядкувати думки, зручно спланувати час, як виконавцю, так і замовнику, який бере безпосередню участь у створенні проекту. Назви етапів у кожного фахівця різні. Кожен дизайнер має свій підхід до роботи, свої особливості і переваги.

Як правило, можна виділити три етапи однакових для кожного: етап планування, створення ескізів розробляється об'єкта, а також проектування і розробка робочих креслень.

Планування передбачає створення рішень з перепланування площі квартири, або будинку, розстановку меблів та інших істотних елементів декору. Цей етап можна порівняти з свого роду каркасом майбутнього інтер'єру об'єкта, на який вже надалі будуть накладені ескізи і робоча документація.

Ескізи майбутнього інтер'єру створюються вручну, а також з використанням комп'ютерних програм 3D моделювання. На даному етапі відбувається відображення дизайнерських ідей перед замовником. Період часу, який може бути витрачений на даному етапі, може бути досить тривалим. Дуже багато часу займає саме обговорення варіантів майбутнього інтер'єру із замовником.

Етап розробки робочих креслень є дуже важливим. У процесі складається ряд робочих креслень, а також план по обробці приміщень, що в майбутньому стане основою для якісної роботи безпосередньо виконавців. Наведені три основних етапи дозволяють дизайнеру правильно планувати свій робочий час, а замовнику якісно контролювати процес створення дизайну.

Наша компанія пропонує Вам професійну розробку дизайну інтер'єру для ваших приміщень. Ми виконуємо дизайн інтер'єру квартир, офісів, ресторанів, барів, нічних клубів. Ми надаємо індивідуальний підхід кожного замовника. Гнучкість взаємин дозволяє вносити зміни практично на будь-якому етапі розробки інтер'єру. Ми гарантуємо повну відповідність дизайн проекту очікуванням замовника!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]