Новинки меблів у цьому сезоні

Дизайн мебели

Перед початком проведення ремонту, слід визначити, чого саме ви хочете. Що слід прибрати, що перетворити й що додати в інтер'єр. Почніть з вибору загального стилю, колірної гами та дизайну освітлення.

На даний момент, хороший дизайнер здатний надати замовнику безліч різних варіантів з облаштування інтер'єру. Пам'ятайте, що дизайн повинен максимально точно відповідати вашим вимогам і перевагам і безсумнівно бути функціональним. Ідеальний дім той, де хочеться проводити час, де панує затишна і комфортна атмосфера. Для цього дуже важлива співпраця замовника з дизайнером.

Вибір меблів є не останнім питанням при створенні індивідуального інтер'єру. У наш час представлена ​​величезна кількість всіляких варіантів крісел, диваном, столів, шаф, серед яких можна підібрати ті рішення, які будуть відповідати вашому інтер'єру.

Якщо ви бажаєте виділити свій інтер'єр, підкреслять його розкіш, найбільш доречним стане покупка дизайнерських меблів. Далі, ми розглянемо найбільш цікаві варіанти, представлені в цьому сезоні.

Восени минулого року на загальний розгляд були виставлені оригінальні стільці з дерева, творцем яких є професійний дизайнер Джозеф Уолш. Основними кольорами стільців є бежевий, чорний і білий.

Дизайн мебели

Відомий бутик Click for Art, який відомий оригінальними малюнками на своїй продукції, запустив у продаж обмежену колекцію меблів, яка розписана модними сучасними художниками. У створенні колекції, як відомо, взяв участь відомий творець японських коміксів манга Токідокі.

Дизайн мебели

Відома студія дизайну Domeau & Peres випустила своє оригінальне творіння - комплект меблів для нічного клубу, що складається з крісел і дивана. Проект отримав назву «Wire» і створений за участю відомого американського режисера Девіда Лінча, який крім усього іншого прикрасить меблі своїм автографом.

Оригінальним рішенням є мафін-пуф від відомого дизайнера мате Блан. Пуф являє собою кекс з верхівкою у вигляді глазурі. Всередині можна зберігати різні речі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]