Елітна обробка приміщень вашої квартири

Элитная отделка квартирСучасні просунуті дизайнери вважають, що фактура стінового покриття має першорядне значення по відношенню до кольору. Металева гладь, холод скла, м'якість тканини або шорсткість штукатурки бувають доречні і в класичних і в екстравагантних інтер'єрах. Описати всі варіанти фактур неможливо - технологічно сьогодні реалізується будь-яка дизайнерська фантазія.

Якщо вашим завданням є внаслідок ремонту квартири або будинку отримати респектабельний і комфортний інтер'єр, що ідеально підходить для сімейного життя, - наш огляд штучних і натуральних матеріалів в обробці стін для вас.

Почни зі стінових панелей

Вони зараз знову актуальні, хоча при цьому мають найдавнішу історію. Панелями прикрашали житла вже в Давньому Єгипті, потім в Римі і середньовічній Європі.

Панелі привабливі своєю декоративністю і химерністю. Декораторські ідеї в даному випадку мають невичерпний ресурс.Правіла гри тут встановлює матеріал.

Шкіра. Європейські виробники випускають готові панелі з найрізноманітнішою шкіряним оздобленням - від благородної одноколірної до спекотної леопардового. Респектабельні інтер'єри вимагають, звичайно, тільки натуральних матеріалів. Радикальний варіант - оббити кімнату шкіряними панелями повністю. Але ви можете використовувати і окремі вставки.

Дерево. Класичний варіант. Такі панелі можуть бути як химерними, так і стриманими - залежить від використовуваної породи дерева, яких вибір величезний. Ви можете використовувати атласну дерево, евкаліпт, чорне дерево, але крім породи важливий також спосіб обробки. Фарбування, лакування, розпис, патинування - обробка визначає остаточний зовнішній вигляд і фактуру панелі.

Дерев'яна обшивка - "буазері" в сучасному підході має випрямленний і згладжений рельєф ліній, а барокова (ампірна) химерність визначається натяками.

Тканину. Стародавній і багатий вид обробки. Для декоративного ефекту використовуються різноманітні, навіть неймовірні за фактурою і малюнком, тканини. Частіше, ніж соло, тканина використовується комплексно - у вигляді вставок в буазері. Декоратори надихалися ідеєю французьких палаців - використанням гобеленового панно в центрі дерев'яної панелі.

Техно. Художники з інтер'єрів пропонують крім класичних панелей з натуральних матеріалів використовувати металеві або сталеві - відповідно до фантазією дизайнера.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]