Дизайн вітальні

Дизайн гостиннойВітальня це, безумовно, головна кімната будь-якого будинку. Ця особа, візитна картка будинку, перебуваючи в якій будь-яка людина робить загальне уявлення про все інтер'єрі і про смаки і якостях господарів.

З точки зору функціонального призначення, вітальня це багатоцільове приміщення. Тут приймають гостей, проводять час всією родиною, працюють, приймають їжу.

Виходячи з цього, вітальня повинна бути комфортним і затишним місцем, розрахованим також і для великої кількості людей.
Найчастіше, центром вітальні є зона з телевізором, або домашнім кінотеатром. Саме вона приковує до себе головну увагу, через що її оформлення представляє собою головне завдання при розробці дизайн проекту.Як правило, конструкція ТВ-зони має вигляд порталу, однак існує ряд ідей, коли вона виділена на загальному тлі завдяки декоративній обробці, оригінальної підсвітки, або будь-яких цікавих і оригінальних елементів дизайну. Ідея залежить від фантазії дизайнера.

Другим важливим елементом вітальні є «зона диванів», або м'яка зона. Вибір самої меблів і її дизайну повинен повною мірою відповідати поняттям комфортного проводження часу.
Вітальня - це вдале і правильне місце для того, щоб розташувати тут колекції господарів. Картини, статуетки та інші предмети будуть відмінно доповнювати інтер'єр і розкажуть гостям про смаки та інтереси господарів. Дрібні предмети, як правило, розставляють на стелажах, або вітринах за склом, більш великі елементи розташовують на полицях, стінах, або на підлозі.

На даний момент все частіше знаходять застосування ідеї поєднання декількох функціональних навантажень в одній вітальні. Кімната є і їдальнею, і робочим кабінетом, і місцем відпочинку, і спальнею одночасно. Дану задачу можна вирішити за допомогою зонування простору приміщення за допомогою ширм, або перегородок, або розділивши його декоративними елементами.
Компанія «Метер-СВ» пропонує вам професійний дизайн інтер'єру в Києві і виконання всього спектру ремонтно-оздоблювальних робіт у Києві та області.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]