ТОП-7 способів зонування в інтер'єрі

зонирование интерьераЗа допомогою зонування в інтер'єрі можна вирішити відразу кілька завдань: по-перше, привнести в приміщення затишок і комфорт, по-друге, позначити робочі зони і, по-третє - додати кімнаті родзинку.


Способів розподілу житлового простору багато, ми ж пропонуємо 7 найбільш популярних.

1. Декоративні конструкції

Це своєрідна імітація стіни, але на відміну від неї декоративні конструкції більш оригінальні і легкі. У такі перегородки можна вмонтувати камін, акваріум, скляні полиці, підсвічування або ніші.

2. Подіум

Даний прийом допомагає виділити певну частину кімнати і при вмілому використанні може додати практичності та мобільності приміщенню. Приміром, в подіумному просторі можна заховати висувається ліжко, ящики для білизни і навіть вмонтувати ванну.

3. Арки

Вони не займають багато площі, але привносять в будинок усамітнення і м'якість. Сьогодні спорудити арку можна практично в будь-якому стилі, а додавання ніш і підсвічування зробить кімнату шедевром дизайнерського мистецтва.

4. Барна стійка

Зонування інтер'єру в дизайні за допомогою барної стійки традиційно застосовується на кухні. Вона прекрасно відокремлює робочу кухонну зону від їдальні. Особливо популярний такий прийом в квартирах-студіях.

5. Штори

Це, мабуть, самий економічний, але не менш ефектний спосіб приховати від сторонніх очей затишний куточок. Підібравши колір штор в тон стін, можна їх зробити практично «невидимими», а зробивши їх контрастними, ви додасте кімнаті яскравості.

зонирование в интерьере6. Меблі

Великі шафи і стелажі дозволяють у лічені хвилини створити з однієї великої дві повноцінні кімнати. До того ж самі по собі вони виступають в якості сховища книг, речей і статуеток. Ще один випробуваний прийом - це розгорнути дивани перпендикулярно стіні, тим самим утворюючи зону відпочинку.

7. Розсувні двері

Ось вже де є можливість розгулятися фантазії! Розсувні двері можна зробити з дерева або з скла, прозорими, матовими або з нанесенням малюнка, повністю зникаючими в стіні або виступаючими. Описані нами способи зонування інтер'єру здатні не тільки прикрасити будинок, але і збільшити його комфорт і практичність.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]