Ремонт дачного будинку: поетапний план

ремонт дачиДачний будинок - це місце, де можна сховатися від суєти мегаполісу і злитися з природою. Сюди приїжджають, щоб відпочити душею і тілом, а, отже, в дачному будиночку повинно бути красиво і затишно. Час від часу будь-яку будівлю потребує лагодження. Але з чого почати ремонт дачі?

Крок 1. Дизайн

Всі великі справи починаються з чіткого плану, а в ситуації з ремонтом дачного будинку - це дизайн приміщення. Перегляньте профільні видання про дизайн, уявіть, як повинна виглядати дача вашої мрії. Все це схематично замалюйте на листку паперу або прямо на стінах. Продумайте місце розташування зони відпочинку, побутових приладів, освітлення.

Крок 2. Перевірка систем

Ваша дача якийсь час була у використанні і цілком можливо, що деякі системи абсолютно прийшли в непридатність або потребують лагодження.
Перевірте водопровід на наявність пошкоджень, огляньте крани і почистіть сифони. Краще усунути неполадки під час ремонту, ніж потім розкривати тільки що Укладення плитку або ламінат.

Огляньте систему електрики: якщо є стара алюмінієва проводка, то її слід замінити на нову мідну. Можливо, необхідно встановити додаткові розетки і вимикачі. Прорахуйте навантаження на кабель - в випадки перевищення допустимих норм - заведіть додаткову проводку.

Крок 3. Оздоблювальні роботи

Якщо ви маєте намір зробити підвісну стелю, то він монтується після обробки стін. А якщо стеля буде просто пофарбований - починати ремонт треба з нього. Перш за все, слід зняти стару шпаклівку, вирівняти поверхню, зашпаклювати спочатку стартової, а потім фінішною шпаклівкою, пофарбувати водоемульсійною фарбою.

Ремонт дачного будинку не може обійтися без оздоблення стін. Якщо вони занадто нерівні, то їх потрібно вирівняти по маяках, а далі або пофарбувати або поклеїти шпалери.

Пол вирівнюється за допомогою самовирівнюються сумішей - це дозволяє отримати відмінний результат за короткий час. З покриття для дачі буде найбільш оптимальним лінолеум, плитка або ламінат. Ось так всього за 3 кроки можна зробити ремонт дачі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]