Як вибрати компанію для ремонту котеджів?

ремонт коттеджаНа ринку будівельних послуг від великої кількості компаній деколи просто рябить в очах. Великі концерни і маленькі бригади, компанії з багаторічним досвідом і молоді фірми. Як вибрати хороших фахівців, і на які критерії звертати увагу?

 

Критерії вибору компанії з ремонту дачного будинку або котеджу

1. Репутація

Добре себе зарекомендували компанії мають нагороди, грамоти та дипломи, які підтверджують їх професіоналізм. Вітається, якщо забудовник має листами подяки від юридичних осіб.

2. Відгуки

Якщо компанія надає якісні послуги, то повинні бути і задоволені клієнти. Звичайно, на офіційному сайті організації таких відгуків маса, але варто їм вірити. Значно більшою довірою користуються відгуки на сторонніх ресурсах і в соціальних мережах. За цими відгуками стоять реальні люди з справжніми фотографіями. Особливу увагу приділіть негативних відгуків і оцініть їх правдивість. Це можуть бути як підступи конкурентів, так і реальний приклад некомпетентності співробітників компанії.

3. Легальність діяльності

Надійні компанії мають державну ліцензію і офіційно оформлені. Значним аргументом до співпраці є укладення договору. Це не тільки говорить про серйозність фірми, але і вбереже вас від наявності спірних питань, зриву термінів і збільшення кошторису в процесі роботи.

4. Ставлення до клієнта

Професійні компанії з особливим трепетом ставляться до кожного клієнта. Час відгуку на заявку становить лише кілька хвилин. У таких компаніях клієнт завжди правий, і саме це є запорукою успіху.

5. Повний цикл робіт

Перевагу слід віддавати будівельним фірмам, які виконують весь комплекс робіт. Адже подумайте самі: наскільки може бути якісним ремонт, якщо шпаклевщик не знає, що робив електрик і де прокладена проводка. Неузгодженість дій фахівців різних компаній дуже плачевно позначається на ремонті котеджу.

Таким чином, щоб не помилитися з вибором будівельної компанії, слід звернути увагу на відгуки, легальність діяльності, репутацію, ставлення до клієнта і спектр виконуваних послуг.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]