Плюси обробки за технологією Графито

grafitoНе так давно в Україні прийшла нова технологія обробки Графито. Вона добре себе зарекомендувала на заході, і тепер наші співвітчизники можуть оцінити її переваги перед іншими матеріалами.


Переваги Графито

  1. Універсальність. Це декоративна штукатурка наноситься практично на будь-яку основу, будь-то дерево, гіпсокартон, цегла, камінь, цементна стяжка, ДСП або газобетон.
  2. Краса. За ефектністю Графито не поступається таким дорогим каменям, як мармур, граніт, сланець і з легкістю може імітувати їх колір і фактуру.
  3. Відсутність швів. Оздоблення каменем або деревом неминуче призводить до утворення швів, а це псує естетичні якості фасаду будинку або внутрішнього оформлення. Графито лягає рівним шаром і не утворює стиків.
  4. Доступна ціна. За вартість Графито значно вигідніше не тільки природного каменю, але й дерева. А візуально його практично не відрізнити від імітованого покриття. Тоді навіщо переплачувати?
  5. Якість. Даний продукт виробляється компанією «Графито Кантрі» і відповідає всім європейським вимогам. Він надійний, має необхідні сертифікати якості та відмінну репутацію.
  6. Вогнетривкість. Оздоблення при ремонті котеджів або будинків вогнетривким покриттям є додатковим захистом від пожеж. На противагу сайдингу, дерев'яним і пластиковим панелям Графито прекрасно протистоїть вогню.
  7. Екологічність. До складу декоративної штукатурки входять тільки природні компоненти, а також у незначній кількості хімічні складові, які забезпечують матеріалу вогнетривкість, морозостійкість, твердість, гидрофобность і довговічність.
  8. Великий вибір рельєфів і квітів. Графито наноситься тонким шаром на поверхню, а потім віджимається спеціальними силіконовими формами, які і надають бажаний рельєф. Форм з різноманітними текстурами існує безліч, а значить, ви легко можете зобразити на своєму будинку імітацію каменю, шкіри, дерева, бруківці. По закінченню висихання Графито фарбується в абсолютно будь-який відтінок, а розкривши лаком, можна отримати глянсову поверхню.
  9. Широта застосування. Цей матеріал використовують для обробки фасадів, облаштування доріжок, декорування камінів, статі, сходів, стін та ін ..
  10. Штукатурка Графито має масу переваг: вона доступна за ціною, не утворює швів, вогнетривка, екологічна, різноманітна і універсальна.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]