Сучасний дизайн інтер'єру. Який він?

современный дизайн интерьераСучасний дизайн інтер'єру різноманітний. Йому складно дати однозначне визначення, адже він включає такі різнобічні напрямки, як мінімалізм, хай-тек, сучасна класика.

І все ж якщо придивитися, то можна помітити спільні риси:

Лінії і форми

У сучасному дизайні інтер'єру переважають правильні форми і строгі лінії. Щоб інтер'єр не вийшов занадто манірним, іноді додають предмети у формі неправильних трапецій. Але все ж чітко простежується прагнення до геометричних фігур.

Багато вільного простору

Меблі в сучасній квартирі присутній по мінімуму. Але щоб житло не втратило своєї функціональності, використовуються вбудовані шафи, потаємні ніші, висувні ліжка, меблі, що трансформуються. Замість масивних книжкових шаф і полиць перевага віддається вбудованим нішах, замість гардеробів з розорюються дверима - компактним шаф-купе. Форма меблів сувора, лаконічна, без прикрас і вишуканості.

Освітлення

Висвітленню приділяється дуже багато уваги. За допомогою світильників кімната ділиться на зони. Елементи декору, на які дизайнер хоче звернути підвищену увагу, висвітлюються світильниками-точками і прожекторами. Наприклад, часто додатково підсвічують ніші, картини, гардероб, меблі, барна стійка, дзеркала і навіть стеля. Повсюдно використовується реостат, що дозволяє змінювати насиченість освітлення.

Пол

У сучасному інтер'єрі стать не прийнято щедро встеляти килимами і паласами. Допускається невелике килимове покриття в центрі кімнати. З оздоблення використовується паркет, ламінат, паркетна дошка або кахель в дуеті з системою «тепла підлога». Широко застосовується натуральний камінь, керамограніт, біле і темне дерево.

Стеля

Дизайнери віддають перевагу задіяти всі нововведення сучасних розробок. Так, стеля в квартирі може бути підвісний, натяжна, багаторівневий, з підсвічуванням, виступами і об'ємними конструкціями.

Кольори

У дизайні переважають стримані кольори - бежевий, чорний, коричневий, білий. Яскраві, насичені відтінки присутні тільки в якості акцентів.

Блиск

Сучасний інтер'єр має багато глянцю, але не в тому, сенсі, що використовуються блискітки - ні. Глянець присутня у вигляді лакованих поверхонь, сталі, хрому, скла, плитки та пластику. Це додає якогось шику, але не варто захоплюватися, щоб відблиски не били по очах. Якщо ви не відчуваєте в собі достатньо сил і умінь щоб створити дійсно вартий сучасний дизайн, то краще звернутися до професійних дизайнерів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]