Дизайн квартири в стилі Модерн

дизайн квартир в стиле МодернСучасний стиль модерн сьогодні один з найбільш затребуваних, з усіх використаних в оформленні квартири. На відміну від мінімалізму і хай-тека модерн не вдається до строгим прямим лінія. У ньому переважають плавні елегантні обриси і форми, асиметрія, багаторівневі конструкції.


Найкраще цей стиль виглядає у великих квартирах, але з успіхом використовується і в маленьких приміщеннях, тому що візуально він розширює простір. Модерн любить повітря і простір. На створення ілюзії великого простору працюють кольору, меблі, елементи оформлення. Оскільки світлі відтінки візуально розширюють приміщення, то в модерні їм надається значна увага. Так фаворитами стилю є білий, світло-жовтий, світло-коричневий, бежевий і золотистий тон.

Вітається використання в дизайні контрастних елементів декору. Працюючи в цьому стилі, дизайнери постійно балансують на межі декоративності і практичності. Для прикраси інтер'єру активно залучається прикладне мистецтво: ковані вироби, керамічні вази і статуетки, вітражі, картини.

 

Особливості інтер'єру в стилі модерн

 

  • асиметричність форм і предметів;
  • переважання натуральних матеріалів;
  • світлі і стримані відтінки: сірий, кавовий, горіховий, молочний, зелений, синій і білий;
  • наявність мозаїки, вітражів, скульптур, кування і інших предметів прикладного мистецтва;
  • присутність декоративних елементів зі скла, гіпсу, дзеркал;
  • використання природних мотивів.

Серед дизайнерів, що працюють у стилі модерн, великою популярністю користується ліловий, сіро-зелений і сріблястий відтінок. Стіни або штукатуряться, а зверху покриваються фарбою, або обклеюються шпалерами з рослинним орнаментом. Класикою стилю вважається присутність в інтер'єрі зображення ірисів і лілій.

Підлога і стеля, найчастіше, багаторівневі і своєю формою ділять кімнату на зони. Іноді конструктивні лінії на площинах перегукуються, створюючи єдину композицію.
Лінії м'які, елегантні, плавно перетікають з однієї площини в іншу. Це створює відчуття комфорту і затишку. Строкаті і кричущі відтінки практично не використовуються. Текстиль домінує або однотонний, або із зображенням листя, стебел і квітів.

Складність у створенні дизайну інтер'єру в стилі модерн полягає в тому, щоб спочатку вміло поділити простір на зони, а потім віртуально об'єднати їх в єдиний ансамбль.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]