Інтер'єр вашої квартири або будинку – не тільки важлива складова вашого комфорту, але і одне з головних джерел ресурсів у вашому житті. Тому необхідний правильно підібраний інтер'єр, орієнтований саме на вас, на ваші смаки і характер, темперамент і життєві завдання, орієнтований на інтереси всіх членів сім'ї. Він допоможе відновлювати емоційний стан і створювати дійсно затишну атмосферу.


Зміст:

1. Інтер'єр маленької спальні: особливості дизайну

2. Зонування спальні

3. Індивідуальна спальня-мрія

 

Інтер'єр вашої квартири або будинку – не тільки важлива складова вашого комфорту, але і одне з головних джерел ресурсів у вашому житті. Тому необхідний правильно підібраний інтер'єр, орієнтований саме на вас, на ваші смаки і характер, темперамент і життєві завдання, орієнтований на інтереси всіх членів сім'ї. Він допоможе відновлювати емоційний стан і створювати дійсно затишну атмосферу.

Інтер'єр маленької спальні: особливості дизайну

Спальня – один з ключових просторів вашої квартири, адже чверть життя ми проводимо уві сні. Часто ми стикаємося з невеликими площами квартир, де неможливо повною мірою реалізувати всі свої фантазії і бажання по плануванню, і, перебуваючи в повній впевненості що на такій маленькій площі нічого неможливо поліпшити, опускаємо руки. Але вихід є! Грамотно спроектований дизайн інтер'єру маленької спальні здатний кардинально перетворити приміщення. Якщо ви зіткнулися з нестачею місця для зберігання речей – це можливо змінити, при цьому, не захаращуючи спальню безліччю шаф. Якщо ви зіткнулися з тим що в спальні темно і похмуро, недостатньо освітлення – це теж можливо виправити: сучасні світильники здатні створити в спальні світло, дуже схоже на сонячне, при цьому енергоспоживання істотно не зросте.

11

Також світильники здатні створити романтичну затишну обстановку, що сприяє розслабленню. Ви зможете регулювати яскравість освітлення, і вибирати всі можливі відтінки кольорів, це істотно змінить сприйняття дизайну спальні. Якщо ви мрієте про більш просторе приміщення, без відчуття, що шафи тиснуть з усіх боків – це теж можна здійснити! Ідеї втілюються за рахунок грамотно спроектованого зонування приміщення, продуманого освітлення і кольорової гамми, використання дзеркал, меблів і елементів декору – в сукупності все це здатне кардинально змінити приміщення, створивши неповторний простір. Якщо ви мрієте створити унікальний дизайн спальні Київ – звертайтеся до нас.

Зонування спальні

В ідеалі кожне приміщення квартири має відповідати своїм прямим призначенням, але, найчастіше, в зв'язку з невеликими площами квартир, ми стикаємося з проблемою, коли доводиться поєднувати цільове призначення кімнат: спальня / робочий кабінет, спальня / куточок для дитини, спальня / тренажерна кімната тощо. Найскладніше спроектувати інтер'єр спальні, якщо у вас велика сім'я, і ​​кожному хочеться мати свій куточок.

Якщо ви зіткнулися з нестачею простору і змушені використовувати спальню не тільки за її прямим призначенням, а й як кімнату відпочинку, і як ігрову для дитини, і як робочий кабінет – вам допоможе грамотне зонування приміщення з урахуванням потреб всіх членів вашої родини. Кожен член вашої сім'ї зможе мати свій затишний куточок, де можна усамітнитися, навіть перебуваючи в одному приміщенні з іншими. Ще більше можливостей для зонування дитячої спальні, особливо якщо у вас кілька дітей: можна поєднати спальню з ігровою кімнатою, місцем для навчання, і навіть з невеликими закритими куточками, по типу «кімната в кімнаті» де діти зможуть відчути свій власний простір і відпочити одне від одного.

Індивідуальна спальня-мрія

Якщо ж площа квартири дозволяє, і спальня може бути саме спальнею, то простору для фантазії стає ще більше! Крім класичного дизайну ваша спальня може перетворитися на витвір мистецтва: в райський куточок, що потопає в зелені (не обов'язково натуральної, штучні чагарники, квіти і дерева зараз складно відрізнити від справжніх, при цьому вони не вимагають догляду і поливу). Такий дизайн створить відчуття, що ви перебуваєте на тропічному острові, що особливо приємно в осінньо-зимовий період, коли нам так не вистачає сонця і позитиву.

11

Якщо ж ви плануєте дизайн спальні в приватному будинку, і висота стель, і інші технічні особливості будинку дозволяють використовувати вертикальне зонування, то простір для фантазії ще ширше – можна навіть спроектувати імітацію невеликого водоймища, що створить ще більшу ілюзію перебування на тропічному острові. Або ж перетворити кімнату в машину часу, яка зможе перенести вас на кілька століть назад, створивши відчуття, що ви перебуваєте в палаці минулих епох. Якщо ж ви живете в квартирі і у вас немає дачі, і ви сумуєте за природою, сучасні матеріали дозволяють створити імітацію цегляної кладки, дерева, бамбука або каменю, доповнивши інтер'єр електронним каміном, яка не відрізнити від справжнього, якщо викласти його цегляною кладкою.

Також можна створити інтер'єр в сучасному стилі: хай-тек або елементи футуристичного дизайну з обтічними формами і лініями створюють відчуття, що знаходишся десь на космічному кораблі або в майбутньому. А елементи спортивних авто поєднують елегантність і брутальність

Якщо хочете щось цікаве – замовляйте дизайн спальні від компанії «МЕТЕР», і реалізуйте ваші мрії!.


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]