Стиль ретро є дуже популярним, адже він допомагає створити в приміщенні дуже цікавий антураж, перенести всіх в минуле та змінити будь-яке приміщення настільки сильно, що його не впізнають навіть ті, хто жив там довгий час.

Дизайн квартири ретро виглядає по-справжньому розкішно і витончено. Зараз ми розкажемо вам про його особливості, і, якщо ви захочете мати саме такий інтер’єр в своєму домі – завжди допоможемо все зробити просто ідеально.


Зміст:

1. Ретро дизайн квартири: особливості стилю

2. Правильні матеріали для оздоблення приміщення в ретро стилі

3. Меблі для ретро

 

Стиль ретро є дуже популярним, адже він допомагає створити в приміщенні дуже цікавий антураж, перенести всіх в минуле та змінити будь-яке приміщення настільки сильно, що його не впізнають навіть ті, хто жив там довгий час.

Дизайн квартири ретро виглядає по-справжньому розкішно і витончено. Зараз ми розкажемо вам про його особливості, і, якщо ви захочете мати саме такий інтер’єр в своєму домі – завжди допоможемо все зробити просто ідеально.

Ретро дизайн квартири: особливості стилю

11

Ретро дозволяє використовувати різноманітні деталі, тому завжди можна дуже цікаво поєднувати старовинні меблеві гарнітури з оригінальними елементами декору, створюючи щось дійсно неймовірне. Квартира стилі ретро обов’язково повинна бути не тільки гарною, але і дуже затишною. Для цього треба, щоб всі меблі та інші деталі були трохи осучаснені. Саме в цьому і є основна особливість ретро про яку часто не знають ті, хто намагається самостійно створити цей стиль в своєму приміщенні.

А ще, перед тим, як починати ремонт та перетворення приміщення, варто чітко вирішити, який саме час ви хочете стилізувати. Найбільшою популярністю користуються 50-ти, 60-ті та 70-ті. Саме ці часові періоди були дуже яскравими, динамічними, з’являлося багато оригінальних предметів декору, які викликали захват. При цьому кожен стиль має свої яскраво виражені особливості, завдяки яким він відрізняється від інших.

Отже, якщо ви обрали ретро в стилі 50-х, тоді ваше житло буде оформлене в яскравих кольорах. Також в цей період в дизайні було багато хромованих деталей, бо саме тоді почався розквіт автомобілебудування. Що ж стосується форм, то в 50-х в тренді були меблі з чіткими геометричними формами.

В 60-х меблі лишилися, як і в 50-х, але з’явилося більше квіткових мотивів, які стали популярними завдяки хіпі. Окрім того, в декорі все частіше почали зустрічатися контрастні поєднання.

В 70-х яскраві кольори замінили м’якими, теплими, натуральними. Модними стали золоті та коричневі відтінки. Також саме в той час дуже популярними стали барні стойки та серванти і журнальні столики. Для оздоблення стін використовували шпалери зі складними орнаментами.

Правильні матеріали для оздоблення приміщення в ретро стилі

Великим плюсом ретро є те, що не існує надто суворих правил в цьому стилі. Тому можна досить легко правильно обрати і скомпонувати різні предмети інтер’єру. Але все ж існують певні матеріали, які є найбільш популярними.

1.      Стеля. Для оздоблення стелі в ретро стилі варто використовувати дерево. Його можна фарбувати як одним відтінком, так і декількома різними, яскравими кольорами.

2.      Стіни. В ретро стилі краще використовувати шпалери з тканини, які були популярними саме в ті часи. Зараз можна знайти спеціальні ретро шпалери з тканини, на яких є зображення, що були популярними більше ніж половину сторіччя назад. Тому варто придбати саме такі шпалери, адже вони є готовим полотном, то ж лишиться тільки оздобити ними стіни та не придумувати нічого зайвого. Кольорова гамма шпалер може бути різною, все залежить від часового періоду, що ви обрали та кольорів інших предметів декору. Також можна скористатися фарбами для стін. Або ж оформити одну стіну так, щоб вона виглядала повністю неоздобленою, складеною з цегли. Це дуже популярне рішення в стилі лофт, але і в ретро воно також може бути використане.

3.     Підлога. Найкращим вибором для ретро стилю є ламінат в світлому кольорі, що виглядає наче паркет. Також можна використати і справжній паркет, особливо якщо стіни фарбовані. І не забутьте покласти в центрі кімнати великий круглий килим, бо він є обов’язковою частиною декору в ретро стилі.

Меблі для ретро

12

В цьому стилі меблі займають дуже важливе місце, бо саме вони допомагають створити необхідний настрій та повернути людей в атмосферу вже минулих десятиліть. Отже, щоб інтер’єр вийшов дійсно цікавим, необхідно обирати меблі незвичної форми, бо саме такими вони і були в стилі ретро. Наприклад, це може бути крісло в вигляді квітки або стіл-сундук. Також дуже цікаво виглядають стільці зі спинками у формі скрипкового ключа.

До речі, ви завжди можете використати раритетні меблі, які лишилися вам від попередніх поколінь. Але спочатку їх необхідно підмалювати, покрити лаком, тобто зробити так, щоб вони виглядали дуже гарно. До речі, після того, як покриття висохне, будьте готові скористатися наждачним папером, бо для ретро характерні потертості, які треба зробити на меблях.

Для ретро стилю не обов’язково обирати всі меблеві гарнітури в одному стилі. Навпаки, ретро є трохи хаотичним, тому завжди можна поєднувати різні варіанти, створюючи творчій безлад. Ретро стиль – ідеальний варіант для тих, хто не любить консерватизм і хоче поєднати між собою усі речі, дорогі його серцю.

Спеціалісти компанії «МЕТЕР» завжди готові створити оригінальний дизайн квартири в стилі ретро в Києві. Ми надамо 3Д модель, а потім виконаємо всі роботи, аби ви отримали ідеальне та затишне житло, яке буде радувати вас кожного дня.


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]