Стеля грильято – це дуже цікавий вид дизайну в інтер’єрі. Такі стелі є новинкою, яка вже завоювала свою популярність серед дизайнерів. Така стеля вирізняється серед інших рішень тим, що вона виглядає, як грати. Спочатку такий варіант облицювання використовували в офісах і торгових центрах. Але дуже швидко ці стелі почали використовувати і в житлових приміщеннях.


Зміст:

1. Особливості конструкції

2. Стеля грильято в інтер’єрі: плюси конструкції

3. Види стель грильято

 

Стеля грильято – це дуже цікавий вид дизайну в інтер’єрі. Такі стелі є новинкою, яка вже завоювала свою популярність серед дизайнерів. Така стеля вирізняється серед інших рішень тим, що вона виглядає, як грати. Спочатку такий варіант облицювання використовували в офісах і торгових центрах. Але дуже швидко ці стелі почали використовувати і в житлових приміщеннях.

Особливості конструкції

grilyato kuhnya

Така стеля складається з алюмінієвих профілів та дерев’яних деталей. Товщина профілю –до 5 міліметрів. Ширина може складати від 3-х до 5-ти сантиметрів. Монтаж стель грильято передбачає надійне скріплення металевих елементів та закріплення до стелі за допомогою спеціальних кріплень.

Стеля грильято в інтер’єрі: плюси конструкції

Такі стелі не тільки гарно виглядають, а ще і мають багато переваг перед іншими видами.

1.      Вони пожежобезпечні. Металеві елементи зроблені з алюмінію, який дуже повільно нагрівається та не виділяє в повітря токсичних речовин. До того ж, простір між гратами та базовим шаром дуже добре провітрюється.

2.      Відмінна вентиляція. На таких стелях ніколи не з’являється конденсат та не збирається волога. Це великий плюс для будинків, у яких стіни погано втримують тепло і в приміщенні з’являється вологість.

3.      Надійність конструкції. Для таких стель використовуються матеріали, які мають високу стійкість до ультрафіолету и довго не втрачають своїх заводських характеристик.

4.      Невелика вага. Завдяки цій характеристиці помітно знижується навантаження на перекриття.

5.      Легкий монтаж та демонтаж. Якщо ви звернетеся до професійних майстрів, а саме такими є спеціалісти компанії Метер, стелю змонтують в найкоротший термін.

6.      Естетичність. завдяки своїй конструкції, стелі грильято в інтер’єрі квартири не тільки гарно виглядають, а ще і повність приховують всі електричні комунікації. При цьому ви завжди матимете до них доступ, і не доведеться знімати частину стелі, щоб провести якісь ремонтні роботи з проводкою.

7.      Широкий вибір кольорів. На будівельному ринку представлені десятки варіантів різних відтінків, тому кожен може обрати те, що сподобається саме йому.

8.      Візуальне розширення простору. Цей декор візуально збільшить простір та надасть відчуття легкості.

9.      Додаткова звукоізоляція. Грати приглушують звук, відбиваючи його. Тому вам не доведеться використовувати додаткові звукоізоляційні панелі.

Якщо ж говорити про мінуси, то це неможливість встановити грильято в квартирі з низькими стелями (бо висота самої конструкції складає біля 15-ти сантиметрів), а також висока ціна.

Види стель грильято

Види стель відрізняються одне від одного по конструкції грат. 

potolok kvartira 1.      Стандартна стеля. Цей варіант є найбільш бюджетним. Найчастіше, такі стелі використовують в промислових будівлях. У такої стелі всі профілі мають форму перевернутої букви П. Цей варіант підходить для приміщень, де непотрібен частий доступ до поверхні «рідної» стелі і на ній нема великої кількості електропроводки.

2.      Пірамідальна конструкція. Вона коштує дорожче, але і виглядає гарніше за рахунок профілів у вигляді Y.

3.      Жалюзі. Такі стелі по своєму зовнішньому вигляду дійсно схожі на жалюзі. Вони є функціональними, в них добре циркулює повітря, очищуючись від запахів та диму. Таку стелю можна використати в кухні.

4.      Багаторівнева стеля. Вона є найскладнішою по своїй конструкції та використовується тоді, коли поверхня має сильний нахил.

Компанія Метер пропонує послуги по встановленню стель грильято всіх видів, Звертайтеся і створюйте свій особливий стиль в інтер’єрі.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]