Натуральний камінь – це дуже гарний і екологічно безпечний матеріал, який можна використовувати в різних інтер'єрах. Камінь в інтер'єрі виглядає дуже елегантно, додає в дизайн особливі нотки і дозволяє створити неймовірну композицію. Просто потрібно знати, де краще використовувати цей універсальний дизайнерський матеріал, і як зробити так, щоб він виглядав доречно і гармонійно.

dizain2 1

 

 

Зміст:

1. Натуральний камінь в інтер'єрі: види

2. Використання каменю в декорі: де варто використовувати

3. Використання натурального каменю в різних інтер'єрних стилях

Натуральний камінь в інтер'єрі: види


Перш ніж говорити про те, де варто використовувати камінь, спочатку потрібно сказати пару слів про види цього натурального матеріалу, використовуваного для інтер'єрних рішень. Найчастіше для дизайну використовують:

  • мармур;
  • онікс;
  • граніт;
  • талькомагнезит (талькохлорит).


Останній вид декоративного матеріалу є новинкою для нашої країни, але стрімко завойовує популярність. Тому якщо вам сподобається його зовнішній вигляд – можете сміливо його використовувати.

Застосування каменю в декорі: де варто використовувати


Найчастіше камінь застосовують, щоб зробити гарне, дуже елегантне і довговічне покриття для підлоги. Воно без перебільшень зможе служити поколінням мешканців будинку, оскільки камінь – це те, що практично неможливо зламати. Також камінь застосовують як декоративний матеріал для ніш. Він прекрасно підкреслює красу арок і колон. Ну і, звичайно ж, багато хто використовує натуральний камінь, щоб ефектно прикрасити сходи.

Використання натурального каменю в різних інтер'єрних стилях


Часто люди чомусь вважають, що камінь підходить лише для певних стилів, і їх не так вже й багато. Звичайно ж, це не так. Насправді, камінь можна використовувати майже всюди. Просто потрібно правильно поєднувати його з іншими елементами декору, гарнітурами, кольоровою гамою, текстурами тощо.

dizain2 2

Бароко, рококо та ампір – це ті стилі, які відразу ж спадають на думку, коли заходить розмова про декор натуральним камінням. У цих інтер'єрних стилях найчастіше використовується мармур, оскільки саме він виглядає найбільш витончено, велично. Мармуром можна застосовувати для обробки:

  • камінних порталів;
  • колон;
  • сходів.


У поєднанні з дорогими елегантними меблями, обтягнутими шкірою або натуральними ніжними тканинами (шовк, атлас), мармур буде виглядати просто чудово.

 Звичайно ж, камінь використовують в середньовічному (замковому) стилі. І це не дивно, адже в Середньовіччі з каменю робили все, тому без нього цей стиль уявити просто неможливо. За допомогою каменю оформляють стіни, сходи, колони. Також можна доповнювати інтер'єр різними кам'яними кладками.

Камінь підходить і для таких конструктивних стилів, як: мінімалізм, хай-тек, техно, лофт. Камінь не займає багато простору, тому відмінно підходить для зручного і лаконічного стилю. При цьому він додає в загальний дизайн якесь різноманіття, робить його унікальним. Особливо шикарно камінь виглядає в лофті, адже цей стиль потребує наявності необштукатуреної кладки. І хоча ми більше звикли до цеглин, камінь теж виглядає просто шикарно.

Камінь можна використовувати в різних приміщеннях, навіть в кухні і ванній. Кухонні стільниці і елементи декору для ванної кімнати що роблять з каменю, тому кам'яна кладка буде дуже доречною. Особливо в поєднанні з теплою підлогою. Камінь буде нагріватися, додаючи ще більше тепла і створюючи прекрасну затишну атмосферу.

Тому якщо ви хочете додати в інтер'єр елегантну і розкішну деталь, фахівці компанії Метер нададуть інтер'єрний дизайн проект з використанням натурального каменю. Таке стилістичне рішення буде прекрасним вибором для будь-якого будинку.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]