Смарт квартира – це один з найпопулярніших видів просторових рішень для малометражних приміщень. Дизайн смарт квартири розроблений, щоб максимально оптимізувати простір, зробити його зручним і комфортним. Жителі однокімнатних квартир старого зразка чудово знають, як це – жити в тісноті. Через абсолютно незручне планування, в кімнаті неможливо нормально розставити меблі, а в кухні і ванній взагалі складно розвернутися. Смарт квартири – це єдине рішення, яке дозволяє розібратися з цими проблемами, створивши при цьому затишну і приємну для ока обстановку.


Зміст:

1.Особливості та відмінні риси смарт квартир

2.Меблеві гарнітури для смарт кімнат

3.Зонування смарт квартири

Особливості та відмінні риси смарт квартир

Оскільки смарт квартира потребує наявності вільної площі навіть там, де це здається неможливим, її особливостями є:
  • використання багатофункціональних меблів, щоб максимально заощадити площу, залишити якомога більше вільного простору;
  • зонування житла, щоб максимально оптимізувати простір.
  • dizain1 1

Це дві найважливіші відмітні риси, які роблять смарт житло таким. Звичайно ж, є багато інших нюансів, але без правильного зонування і меблів, які мають кілька різних функцій, точно не обійтися.Мебельные гарнитуры для смарт комнат

Меблеві гарнітури для смарт кімнат


У дизайні такого житла дуже важливу роль відіграють меблеві гарнітури. Тому важливо вибирати ті елементи гарнітурів, які можуть трансформуватися, звільняючи простір. Наприклад, дуже зручними є столи, які можуть перетворюватися в комоди, тумбочки, складаються з декількох окремих модулів. Можна знайти навіть варіанти, які перетворюються в зручні пуфики, просто потрібно покласти зверху подушки. Також відмінним меблевим рішенням є ліжка, які можна складати.

Не забувайте і про кухонні гарнітури, які теж далеко не завжди виглядають такими, якими ми звикли їх бачити. Наприклад, в них можуть бути висувні стільниці, робочі поверхні, мобільні столики. Немає єдиного конкретного правильного гарнітура для смарт кімнати. Його потрібно обирати, орієнтуючись на площу, зонування, загальний стиль і, звичайно ж, на побажання самих мешканців.

Зонування смарт квартири


Правильне поділ на зони – другий важливий пункт, про який завжди потрібно пам'ятати. В смарт квартирах часто немає поділу кімнати і кухні, оскільки прибравши цю стіну можна збільшити площу майже в два рази. Тому дизайнери рекомендують подумати, чи потрібна стіна між кімнатою і кухнею. Якщо ви переживаєте, що в кімнаті будуть запахи смаженого або вареного – сучасні витяжки легко вирішують цю проблему. Вони настільки потужні і малошумні, що, не створюючи жодних незручностей, завжди будуть позбавляти вас від неприємних запахів. А саме запахи для більшості і є тим «каменем спотикання», який змушує залишити стіну між цими приміщеннями.

Крім того, щоб прибрати стіну, можна використовувати і інші можливості розширення простору. Наприклад, перетворити балкон в їдальню. Для цього потрібно його добре утеплити і туди можна ставити обідній стіл.

dizain1 2

Якщо потрібно зробити дитячу – можна облаштувати її в ніші. А якщо такої немає – використовувати перегородку або цікаву ширму, щоб зонувати простір. Також можна встановити висувну стіну з модульної ліжком, яку можна розсовувати на ніч, а потім знову повертати на місце, перетворюючи кімнату в простору вітальню.

Загалом, варіантів маса. Тому якщо вам потрібно щось красиве, зручне і цікаве, пропонуємо дизайн смарт квартири від компанії Метер. Фахівці розроблять для конкретного приміщення індивідуальний проект, який буде відповідати всім вимогам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]