Ідеї для маленької прихожей

   Вхідна зона в будинок, як правило, є найбільш показовою і дає перше враження про устрій життя, звички і смаки власників житла. Завдяки оформлення передпокої вже з порога можна скласти враження про все приміщення в цілому, тому важливо приділяти увагу дизайну інтер'єру даного простору. На жаль, далеко не всі передпокої можуть похвалитися достатньою площею, а в типових багатоквартирних будинках вони взагалі мають вигляд вузького коридору і маленького квадратного приміщення, де насилу можна розмістити необхідні меблі. Для того, щоб візуально розширити простір і по-максимуму наповнити його функціоналом, дизайнери невпинно розробляють ряд рішень і ідей, які допоможуть зберегти цінні сантиметри і додати кімнаті зручність і комфорт в експлуатації.

Передпокій класу люкс

Кращі ідеї для прихожей

   Перш ніж зайнятися дизайном передпокої, слід пам'ятати, що будь-який, навіть самий крихітний приміщення, може бути дуже ергономічним за рахунок правильної організації простору. Кращим рішенням для таких проблемних кімнат буде інтер'єр в мінімалістичному стилі, який має на увазі відсутність зайвих деталей. Так, наприклад, краще відразу відмовитися від відкритих полиць, де як правило, збираються непотрібні побутові дрібниці і віддати перевагу вузьким (з глибиною 45 см), але закритим шаф. Вони значною мірою заощадять відсутні сантиметри, але добре впораються зі своїм завданням - зберіганням верхнього одягу та інших особистих речей гардеробу, які краще приховати від сторонніх очей. Ще однією гарною ідеєю для передпокою з невеликими розмірами, є використання кутових шаф. Незаперечна гідність - вони займають набагато менше місця традиційних моделей меблевих гарнітурів. Крім цього, вони змушують працювати кути, які рідко задіюються при розстановці меблів.

Візуальні способи збільшення площі передпокою

  Одним з головних прийомів для зорового розширення площі вважається колірна гамма. Світлі тони мають здатність «розсовувати» і «піднімати» площині. Вони візуально поглиблюють простір, але не завжди практичні. Тому, зупинивши вибір на світлих тонах для прихожей, потрібно звернути увагу на матеріали. Головна вимога - вони повинні легко митися і бути зносостійкими до механічних пошкоджень.

   Доброю ідеєю є використанням дзеркал і відображають поверхонь. Вони роблять приміщення більше і світліше, що важливо для малогабаритних приміщень. Крім цього, дзеркала тут будуть дуже до речі не тільки з естетичної, але і з практичної точки зору.

   Велику роль у візуальному збільшенні площі кімнати грає освітлення. Для трансферної зони у вигляді коридорів рекомендується використовувати безліч маленьких джерел світла, таких як бра, а для квадратного приміщення підійде невеликий світильник або карнизні лампи.
Використовуючи в дизайні ідеї для прихожих з невеликими габаритами, можна домогтися приголомшливого ефекту і зробити, здавалося б, малопривабливим транзитну зону повноцінною частиною єдиного житлового простору.

 

 

Сподобалася стаття? Будемо вдячні за оцінку!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]