Важливість якісної візуалізації дизайн проекту

Візуалізація дизайну в об'ємному форматі - це завершальний етап розробки проекту інтер'єру житлових і комерційних приміщень. Якщо раніше можна було обійтися простими малюнками і ескізами, то з появою професійного програмного забезпечення без візуалізації проекту в 3D вже неможливо уявити грамотну подачу проектного рішення.

приклад візуалізації

Для чего это необходимо

Об'ємна промальовування всього проекту включає в себе найдрібніші подробиці: дизайнер після власних ескізів в ПО розробляє аналогічне приміщення і вносить в нього всі деталі майбутнього інтерьера.я.

Візуалізація необхідна для того, щоб наочно уявити інтер'єр замовнику і вирішити всі можливі питання по ньому ще на стадії підготовки. Крім цього, візуалізація:

  • Дозволяє уникнути геометричних прорахунків, за рахунок того, що всі елементи дизайну промальовувалися в масштабі.
  • Дає можливість «заглянути» в будь-яку точку приміщення, що спростить процес спілкування з будівельниками (виконавцями проекту);
  • Можливість з точністю передати кольору, відтінки, рівень освітлення та фактуру матеріалів.

Складається візуалізація з декількох етапів. Перший з них - це ескізний, коли створюється лише загальні начерки по обробці кімнат, фактурі матеріалу, висвітлення і колірних рішень. На другому етапі підбирається меблі та інші елементи декору за артикулами. Це дозволить в подальшому відразу ж замовити вибрані предмети обстановки і декору для приміщення. Зверніть увагу, що всі кольори, предмети і декор підбираються строго по каталогам, що спрощує їх покупку і вибір.

Особливості візуалізації

Для такої роботи використовується дороге, професійне ПО, яке вимагає певних навичок і вмінь користувача. Середній термін навчання тієї чи іншої програми становить від одного року, а досвід відточується багато років в процесі роботи. Тому самостійно виконати візуалізацію навіть за умови оплати ліцензії програми (часто обійдеться дорожче, ніж сама візуалізації у дизайнера) вийде без довгого і наполегливої ​​тренінгу.

Програма дозволяє додавати в зображення будь-які елементи інтер'єру, які задумав дизайнер. 3D візуалізація - це лише варіант виконання того плану, який попередньо розробив фахівець. На розробку цього знадобиться від одного тижня до місяця. По завершенню, кожен замовник зможе віртуально «пройтися» по приміщеннях і побачити в деталях готовий проект.

До появи професійного програмного забезпечення все розробки дизайну велися на паперових полотнах, створювалися колажі. Сьогодні візуалізація дозволяє передати не тільки колір предметів і матеріалів обробки, але і їх конструктивні особливості. Наприклад, візерунки шпалер, фактура тканин, статі, настінної плитки (наприклад, для матовою і глянсовою плитки характерні різні поверхні). На малюнках побачити це практично неможливо. Професійний дизайнер, який використовує візуалізацію, строго дотримується розмірів приміщення, меблів і навіть візерунків на стінах.
Якісний дизайн проект сьогодні повинен включати в себе візуалізацію, так як це єдиний спосіб відобразити і врахувати всі деталі майбутнього дизайну інтер'єру.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]