Дизайн дитячої кімнати для дівчинки

Дизайн дитячої кімнати для дівчинкиКожна дівчинка хоче мати свою кімнату, адже для неї це свій маленький будиночок, центр її світу. Тому до оформлення дитячої кімнати потрібно підходити відповідально.

Для облаштування батькам варто враховувати стать, вік, характер і улюблені заняття дитини.

Кімната для дівчинки: модні кольори

Звичайно, на думку будь-якому відразу приходить рожевий колір. Але крім нього є багато інших цікавих і оригінальних варіантів. Найголовніше - уникати яскравих фарб, які будуть порушувати психіку дитини. Найкраще зупинитися на таких відтінках:

• абрикосовий і кремовий;
• бежевий, блакитний, світло-зелений;
• бирюзово-м'ятний;
• ліловий і сірий.
Додати акцентів можна за допомогою подушок, штор і картин.

Зони кімнатиДизайн дитячої кімнати для дівчинки

Дизайн дитячої кімнати повинен включати не тільки колірне оформлення, а й поділ приміщення на 4 зони:
• спальна, де повинна стояти ліжко;
• навчальна, в яку входить стіл і шафа з книгами, розміщувати її краще біля вікна;
• ігрова;
• зона зберігання. Тут буде стояти шафа або тумби для одягу і іграшок.
Заздалегідь потрібно подбати про дзеркалі в кімнаті. Найкраще придбати невеликий туалетний столик для дівчинки, адже дівчатка рано починають цікавитися зовнішністю і макіяжем. Так вона з самого дитинства навчиться бути охайною і доглядати за собою.
Головне місце в приміщенні повинно відводитися ліжка, краще нехай вона буде великий і двоспальним. На відміну від хлопчиків, дівчинки найчастіше грають на ліжку, а не на підлозі. До того ж, коли малятко підросте, саме тут вона буде збирати і базікати з подружками.
Якщо в кімнаті є вільне місце, бажано відвести його на спортивне спорядження - шведську стінку. Так дитина зможе виплеснути накопичені емоції і енергію, а також зміцнить здоров'я.

Прикраси для кімнати принцеси

Для того, щоб кімната дівчинки стала по-справжньому особливою, можна урізноманітнити її дизайн елементами, виконаними своїми руками. Все, що знадобитися батьками - це красива тканина, якою потрібно прикрасити стільці і крісла, дзеркало, лампу і спинку ліжка. Крім цього, в Києві є безліч магазинів, в яких можна придбати вже готові елементи декору. Головне, потрібно пам'ятати, що всі деталі повинні поєднуватися з інтер'єром кімнати за стилем і квітам, тоді дівчинці з раннього віку вакцинуватися хороший смак.

Що не потрібно в дитячій кімнаті?

1. Не варто розміщувати в дитячій кімнаті телевізор або комп'ютер. Так контролювати час, проведений за екраном буде важко контролювати.
2. Живі квіти відмінно вписуються в інтер'єр і виробляють кисень, але в кімнаті дівчинки до 6 років їм не місце. В силу віку дитина може випадково упустити або поламати рослина.
3. Велика кількість м'яких іграшок і килимів. Ці предмети створюють затишок і тепло, але також служать відмінним пилозбірником.
4. Щільні штори, пухові ковдри.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]