Вибір ліжка для дитини

Вибір ліжка для дитиниБезумовно, для кожного люблячого батька здоров'я і щастя своєї дитини - головні цінності в житті. Поява в будинку малюка радісну і хвилюючу подію, яка потребує особливої підготовки. Починається вона з придбанням меблів і одягу.

Одна з найважливіших речей, яка необхідна маленькій людині, - це ліжко. Ліжко для дитини підбирається особливо ретельно і повинна відповідати певним вимогам, які ми і розглянемо в даному статті.

Матеріал ліжка для дитячої кімнати

Кращий матеріал для дитячого ліжка - дерево. Він екологічно чистий, безпечний і доступний за ціною. Найпопулярніші види деревини - це сосна, дуб, береза, вільха, клен, бук. Для того, щоб у дитини не з'являлися замети і порізи, дерево обробляють спеціальним покриттям. Необхідно обов'язково попросити сертифікат якості у продавця, адже це гарантія безпеки ліжка для малюка.
Ні в якому разі не купуйте спальне місце дитини з ДСП, так як цей матеріал шкідливий для здоров'я. Допускаються деякі частини ліжка, зроблені з МДФ, - безпечного деревозаменітеля.

Види дитячого ліжка за віковими категоріями

1. Для новонароджених відмінно підійдуть ліжка-гойдалки. Безперечними плюсами буде наявність у ліжку коліщаток, відкидних або опускаються бортиків і рейкового дна.

2. Як тільки малюк починає крутитися, активно рухатися, але ще не ходить, дно ліжка потрібно опустити, а коліщатка зняти. Це робиться, щоб дитина випадково не перекинув ліжко. Також, якщо в колисці або манежі є прути, через які дитина може вилізти або вдаритися, їх потрібно завісити або обмотати чимось м'яким.

3. Для дитини у віці до 3 років, який почав самостійно ходити, ліжко можна залишити колишню. Існують моделі з регульованою довжиною, а також забираються прутами. Необхідно опустити дно ліжка так, щоб малюк без проблем спускався зі свого спального місця.

Вибір ліжка для дитини

4. Дітям від 3 до 6 років вже не підійде ліжко-качалка або манеж. Це саме той вік, коли дитині варто купити нове ліжко, причому з урахуванням його бажань. Обов'язково запитуйте дошкільника про його переваги в кольорі і формі спального місця. Цілком можливо, що дитина захоче модель у вигляді машини, ракети або милою тваринки. У Києві великий вибір меблевих магазинів, де можна придбати спальне місце з дизайном популярних мультфільмів. Вибирати ліжко потрібно з урахуванням росту дитини, якщо вам не хочеться купувати нову модель щороку.

5. Дітям шкільного віку потрібна повноцінна односпальне ліжко. Краще зупинитися на класичній моделі, а різноманітність вносити за допомогою постільної білизни і зовнішніх аксесуарів, що буде набагато економічніше.

Не забувайте про правильно підібраний матрац, адже м'які пружини шкідливі дня несформировавшегося хребта.
Уважно стежте за якістю спального місця вашої дитини. Звертайтеся тільки в перевірені меблеві магазини Києва, а перед покупкою завжди запитуйте сертифікати якості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]