Дизайн проект "Престижный", ЖК "Зеленый остров-2"
г.Киев ул.Сикорского, площадь: 97,6 м2

 

Визуализация интерьера

 

Пакет рабочих чертежей

 

Як розробляється дизайн-проект «Престижний»

Сьогодні на прикладі трикімнатної квартири розглянемо, як розробляється дизайн-проект «Престижний» в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. У компанію звернувся власник помешкання в житловому комплексі «Зелений острів-2», що в місті Києві по вул. Сікорського, з проханням розробити інтер'єр для його квартири площею 97,6 кв. м.

Зміст

1. Складання технічного завдання

2. Розробка 3D візуалізації

3. Складання робочої документації

1. Складання технічного завдання

В процесі консультації з'ясовується колірна палітра, основний стиль майбутнього інтер'єру, призначення кожної кімнати. Складається список предметів, які потрібно вписати в інтер'єр (наприклад, комп'ютер, тренажер, шведська стінка). Обов'язково проговорюється наявність домашніх тварин, склад сім'ї та хобі мешканців. Важливо продумати системи зберігання та освітлення. Тут же узгоджується бюджет і терміни.

Спільно з господарем придумується функціональне зонування. Виділяють зони для сну та відпочинку, для роботи й зберігання речей, для приготування і приймання їжі.

Спочатку зонується вся квартира в цілому, а потім кожна кімната окремо. У замовника цікавляться його побажаннями стосовно розставляння меблів, джерела світла, кольору, наявності техніки. Визначаються з оздоблювальними матеріалами для стелі, стін і підлоги.

Далі розробляється планувальне рішення. Цей етап включає створення планів реконструкції, організації простору, розміщення меблів, обмірних планів. Потроху квартира починає набувати своїх обрисів. Отриманий результат затверджують у замовника або ж допрацьовують до тих пір, поки проект не буде повністю задовольняти.

2. Розробка 3D візуалізації

На основі технічного завдання та планувального рішення за допомогою комп'ютерної програми створюється 3D модель житла. З наявного каталогу підбираються меблі або ж розробляються нові.

Дизайнер ретельно відбирає техніку, оздоблювальні матеріали, текстиль та інші предмети інтер’єру. Дуже важливо, щоб дизайнер мав вроджене почуття стилю і володів знаннями колористики, стилістики, навичками володіння професійними комп'ютерними програмами.

Проводиться рендеринг зон в результаті чого народжується фотореалістичне зображення приміщення.

На кожну кімнату доводиться від 3-х до 6-ти ракурсів, які охоплюють всі чотири стіни плюс вид зверху. Якість професійної візуалізації залежить від того наскільки чітко опрацьовані деталі та наскільки можливо втілити в реальність створений інтер'єр.

3. Складання робочої документації

На фінальному етапі розробляється повний пакет робочих креслень, в який входять такі плани:

• теплих підлог;

• розміщення вимикачів, освітлення, розеток;

• стель;

• кондиціонерів;

• план з позначенням підлогових покриттів і площ;

• дверей і вікон;

• розгортки стін;

• розташування сантехніки та меблів.

До пакета додається специфікація. Документ являє собою таблицю з зазначенням найменування предмета (меблів, аксесуарів, освітлювальних та сантехнічних приладів), його вартості та розмірів.

По суті, набір креслярських документів для будівельника, як партитура для музиканта. За допомогою креслень ремонт проходить швидко та якісно.

МЕТЕР розробляє дизайн-проект «Престижний» в кілька етапів і на виході клієнт отримує: професійне планувальне рішення, якісну 3D візуалізацію та повний пакет робочої документації.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]