Дизайн проект "Престижный"
г.Киев  ЖК "Министерский" ул.Кондратюка

 

Визуализация интерьера

 

Пакет рабочих чертежей

 

Навіщо вам дизайн-проект?

Багато щасливих новоселів, отримавши заповітні ключі від своєї квартири, прагнуть якомога швидше зробити ремонт, пропускаючи при цьому дуже важливий крок – розробку дизайн-проекту. Ми розповімо, для чого потрібна розробка інтер'єру, як витратити невелику суму на дизайн і при цьому заощадити на ремонті.

Зміст

1. Вигоди дизайн-проекту

2. Дизайн квартири в ЖК «Міністерський»

3. Пакет робочих креслень

1. Вигоди дизайн-проекту

Замовляючи розробку дизайну в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР, ви отримуєте цілий ряд переваг:

• Організація простору. Основна мета проекту – це створення зручного простору і максимально вигідного планування. Кожне приміщення має необхідну кількість розеток, вимикачі знаходяться на комфортному рівні, робочі зони і зони відпочинку висвітлюються в достатній мірі. Особлива увага приділяється підбору кольорів і аксесуарів.

• Економія часу і грошей. З грамотно продуманим дизайн-проектом бюджет вашого ремонту стає кристально прозорим. Найчастіше складно заздалегідь представити готовий результат і вже по завершенні робіт доводиться переставляти меблі, переклеювати шпалери та міняти штори. Переставляти і будувати на папері набагато дешевше, ніж в реальності. Дизайнер декількома кліками мишки може показати, як буде виглядати приміщення в тому чи іншому кольорі. А все разом – це величезна кількість зекономлених грошей і часу.

• Ідеальний інтер'єр. Ви забудете про те, що таке висячі дроти на стіні, величезні зазори між меблями, тьмяне освітлення. Абсолютно все в приміщенні знаходиться на своїх місцях.

• Візуалізація і специфікація. В пакет документів входить таблиця із зазначенням предметів, що ідеально підходять для інтер'єру. Ви заздалегідь побачите їх розмір, ціну, зовнішній вигляд і те, як вони будуть виглядати в створеному просторі. Не потрібно буде влаштовувати забіг по магазинах у пошуках штор, що ідеально підходять під тон дивана. Дизайнери підкажуть, де і що можна придбати з представленої специфікації.

Дизайн-проект від МЕТЕР дозволяє з мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами створити ідеальний інтер'єр для всієї родини.

2. Дизайн квартири в ЖК «Міністерський»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР розробила дизайн-проект «Престижний» для двокімнатної квартири по вул. Кондратюка, що в м. Києві.

Житло вийшло просторим і сучасним. Замовник зажадав ванну та туалет зробити роздільними.

Натяжні стелі візуально роблять кімнату вищою та урочистішою. На кухні органічно вписався в інтер'єр кулер, кондиціонер, телевізор і диван. Для кухонного підлогового покриття вибір традиційно зупинився на керамічній плитці. Вона прекрасно миється і стійка до різних видів забруднень. Плитці не страшна вода, жир і пересування кухонних стільців.

Завдяки встановленню на лоджії батареї замовник отримав додаткову житлову площу. На одній лоджії розмістилася система зберігання, а на іншій – затишне робоче місце. Спальня оформлена в бежево-бірюзових тонах і прикрашена штучним каміном.

3. Пакет робочих креслень

Пакет включає все необхідне для швидкого та якісного ремонту. По суті це прекрасна шпаргалка, що враховує все до найменших деталей. Тут ви знайдете: експлікацію приміщень, план монтажу та демонтажу, розташування меблів, техніки, освітлення, сантехніки й натяжних стель.

Враховано всі гіпсокартонові конструкції, перепланування, виводи під духову шафу, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину.

З МЕТЕР ваш інтер'єр мрії буде готовий вже за декілька тижнів!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]