Дизайн проект "Престижный"
Интерьер квартиры, площадь: 76 м2

 

Визуализация интерьера

 

Пакет рабочих чертежей

 

Що потрібно знати, замовляючи дизайн-проект?

Міркуючи замовити дизайн-проект, багато хто ставить собі питання: «А як взагалі розробляється інтер'єр, з чого він складається та що потрібно від замовника?». У цій статті ми розповімо, що необхідно зробити, щоб отримати максимально успішний результат.

Зміст

1. Складаємо технічне завдання правильно

2. Вибираємо варіант дизайну

3. Приклад дизайн-проекту «Престижний» від МЕТЕР

1. Складаємо технічне завдання правильно

На даному етапі від замовника вимагається досить багато часу та особистої участі. При цьому простежується закономірність: чим більше залучений замовник в процес, тим краще виходить результат. Перш за все, слід визначитися зі своїми особистими вимогами, побажаннями, уявити максимально точно кінцевий варіант.

На першу зустріч з дизайнером принесіть набір малюнків з вподобаним інтер'єром. Напишіть список, що конкретно ви б хотіли бачити у своїй квартирі. Відзначте в ньому, що принципово важливо для вас і членів сім'ї.

Обравши надійну компанію, наприклад, таку як Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР, зверніть увагу на портфоліо. Вивчіть представлені варіанти й виберіть ті що до вподоби. В організації працює багато дизайнерів і важливо підібрати людину, яка буде з вами на одній хвилі.

Морально будьте готові до того, що на зустрічі будуть ставитися особисті питання, наприклад, такі: «Чим ви займаєтеся у вільний час, яке ваше хобі, як часто ви готуєте їжу?».

На першій консультації обговорюються й фінансові питання. Уточніть, чи приймає компанія кредитні картки або тільки готівку? Чи можна оформити розстрочку або потрібна вся сума відразу?

2. Вибираємо варіант дизайну

МЕТЕР пропонує на вибір 3 варіанти дизайну:

1. «Престижний». Це найпопулярніший, вигідний і найбільш оптимальний варіант. Серед переваг: доступна ціна 550 грн/кв.м, барвиста візуалізація в 3D Max, повний пакет інженерних креслень і максимум наданих послуг.

2. «Типовий». Він має низьку вартість 200 грн/кв.м. і містить в собі всі необхідні документи для швидкого та якісного ремонту.

3. «Ексклюзивний». Підходить для клієнтів, які бажають дорого та зі смаком обставити своє житло. Тільки найкращі оздоблювальні матеріали, сучасні інноваційні рішення, повний комплекс послуг та авторський супровід.

Найбільш часто замовляється дизайн-проект «Престижний». До того ж на нього зараз діє акція: «Замовте ремонт під ключ і отримаєте 100% економії на пакет креслень».

3. Приклад дизайн-проекту «Престижний» від МЕТЕР

У компанію звернувся замовник з проханням розробити візуалізацію інтер'єру та пакет робочих креслень для великої двокімнатної квартири.

Інтер'єр був виконаний в коричнево-сірих тонах. А в якості основного стилю обраний лофт: цегляні стіни, просторе приміщення, великі вікна і мінімум декору.

Родзинкою стали чавунні радіатори опалення. Вони прекрасно підтримують загальну стилістику й надають приміщенню автентичності. Дизайнер використав в інтер'єрі спальні та вітальні масивні балки. Дзеркало на всю стіну візуально збільшило простір.

Невелику кухню вдалося візуально розширити за рахунок світлих стін і білих меблів, а чорні панелі додали контрастності. Як декор активно залучені картини – вони присутні не тільки в кухні, спальні та вітальні, але навіть в передпокої і ванній кімнаті.

МЕТЕР розробляє специфікацію для кожного приміщення. Вона являє собою таблицю, що складається з назви предмета, його фотозображення, розміру, ціни. Це дуже зручно, оскільки дозволяє прорахувати вартість оздоблювальних матеріалів заздалегідь.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]