Дизайн проект "Престижный", г. Киев, ул. Драгоманова.
3-х комнатная квартира, площадь: 103,9 м2

 

Визуализация интерьера

 

Пакет рабочих чертежей

 

Фотофиксация объекта

 

 

Чому варто замовити дизайн-проект?

Деякі люди вважають, що зі створенням дизайну інтер'єру можуть прекрасно впоратися самі. Роблять вони це, щоб заощадити додаткові кошти, проте практика показує, що професійний дизайн-проект завжди окупається. Це не голослівна заява, а твердження перевірене практикою.

Зміст

1. Переваги професійного дизайн-проекту

2. Пакет креслень в подарунок

3. Престижний дизайн трикімнатної квартири

1. Переваги професійного дизайн-проекту

Інтер'єр, розроблений досвідченим майстром, має цілий ряд переваг:

1. Економія грошей. На те, щоб підібрати кольори, стиль, об'їхати магазини і вибрати відповідну меблі з аксесуарами потрібна величезна кількість часу. Робота розтягнеться на дні та навіть тижні. Порахуйте, скільки ви заробляєте на годину, а потім цю суму помножте на витрачений даремно час в гонитві за створенням інтер'єру. Як правило, замовлена робота обходиться значно дешевше.

2. Професійний проект. Погодьтеся, що людина, яка вперше в житті взялася за будь-яку справу просто не може конкурувати з дипломованим фахівцем з величезним досвідом роботи. Саморобний інтер'єр в порівнянні з професійним буде виглядати, як дитячий малюнок поруч з картиною великого художника. Так навіщо ж робити таке у власній квартирі?

3. Економія часу. Доручивши завдання більш досвідченому майстрові, ви можете витратити найголовніший ресурс свого життя – час на щось важливе та приємне.

Дизайн-проект – це не тільки розташування меблів, але й креслення з перепланування, розміщення електрики, сантехніки, кондиціонування, опалення. Він також включає детальний розрахунок необхідних витрат, інженерні рішення, вибір оздоблювальних матеріалів. Все це вимагає знання архітектури, колористики, будівництва, дизайну.

2. Пакет креслень в подарунок

Замовляючи дизайн-проект «Престижний» і подальший ремонт в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР, ви отримуєте пакет креслень зі стовідсотковою економією, тобто в подарунок.

Даний варіант ідеально підійде власникам житла в новобудові, на вторинному ринку, господарям будинку, дачі, магазину чи ресторану. Проект привабливий своєю вартістю (550 грн/кв.м), повною комплектацією (візуалізація + інженерні креслення), універсальністю та можливістю перепланування.

Набір креслень складається з плану обміру після перепланування з експлікацією приміщень, плану демонтажних і монтажних робіт, розміщення сантехніки, стель, освітлення.

У процесі консультації проговорюється, а потім заноситься до креслярських документів схеми розміщення розеток, кабелів телефону, телебачення та Інтернету. Вказується, як будуть розташовуватися теплі підлоги, і де знаходитися регулятор. Також додаються розгортки стін з повною розкладкою плитки та оздоблювальних покриттів.

3. Престижний дизайн трикімнатної квартири

Наступним об'єктом, який поповнив портфоліо Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР, стала трикімнатна квартира по вул. Драгоманова, площею 103,9 кв. м.

Клієнт вирішив скористатися акцією й замовив ремонт, тим самим отримавши пакет робочих креслень в подарунок. Інтер'єр виконаний в сучасному стилі з переважанням пастельних тонів.

Зверніть увагу, що практично в кожній кімнаті присутні акценти. У спальні це помаранчева подушка та картина, у вітальні – полиця з різнокольоровими книжками, а у ванній – червоні предмети туалету й квітка.

Дизайн від МЕТЕР – це престиж, комфорт і чудова якість!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ов)]