Підвісна стеля у ванній

Підвісна стеля у ваннійПідвісна стеля у ванній - це найоптимальніше рішення з безлічі можливих варіантів. Незважаючи на високу вартість, подібне оформлення ефектно і буде радувати вас довгі роки.

Переваги та недоліки підвісної стелі

Даний вид обробки вибирають за його красу і оригінальний дизайн. У самій стелі можна заховати комунікації (витяжку, електропроводку), а також встановити вбудовану підсвітку. Є можливість монтажу паро- і звукоізоляції, що важливо для ванної кімнати. Відпадає необхідність в ретельному штукатурці поверхні.

До недоліків часто відносять високу вартість як самої стелі, так і послуг з монтажу. До того ж ванна кімната повинна володіти необхідною висотою, оскільки підвісна стеля відніме 10-15 см.
В цілому ж така стеля відкриває небувалі можливості для дизайну. Можна встановити скляний, металевий, дерев'яний або ж стеля з вагонки, сайдингу.

Монтаж підвісної стелі
Підвісна стеля у ванній
Підвісні стелі в ванній кріпляться на напрямних рейках, які монтуються до стіни. Рейки бувають як металевими, так і пластиковими. За допомогою водного рівня на чотирьох стінах на однаковій висоті розмічаються місця кріплення рейок.
Між плитою перекриття і підвісною стелею передбачено невеликий простір. Воно визначається індивідуально і залежить від обсягу комунікацій, які потрібно буде туди заховати.

Закріпивши по периметру напрямні рейки, встановлюють стрингери - проміжні напрямні. Саме до них в подальшому будуть прикручувати панелі. Відстань між стрінгерами приблизно дорівнює 70-100 см.
Наступний етап - розводка електрики і установка витяжки. Заведіть дроти і розрахуйте місця розташування освітлювальних точок. Тепер можна кріпити панелі на обрешітку. Вони монтуються або саморізами до грат, або за допомогою спеціальних металевих скоб.

По ходу роботи в панелях висвердлюють отвори для освітлення. З інструментів вам знадобитися гострий ніж, ножівка по металу, дриль зі спеціальною насадкою та ін ..
Після закінчення робіт місця з'єднання стелі і стін оклеиваются пластиковими куточками. Це робиться з метою запобігти потраплянню вологи і зробити стелю більш естетичним.
Монтаж підвісної стелі у ванній має багато нюансів і вимагає наявності у робітників особливих навичок.