жк АвтографУ тихому і затишному куточку Києва розташувався затишний будинок з цікавою назвою ЖК «Автограф». Двадцятип'ятиповерхових будівля підноситься в Дніпровському районі, серед каскаду озер і паркових дерев.

Новобуд сподобається тим, хто серед важливих критеріїв вибору будинку особливо виділяє екологічність, чисте повітря, близькість природи. Будинок складається з 2-х секцій і зведений з керамоблоков. Дзеркальний фасад створює дивовижну легкість, при певному куті зору здається, що будинок невагомий.

Клубний будинок «FORT HOUSE»Недалеко від Києва, в прекрасному містечку Вишгород по проспекту Шевченка 6-Б зводиться новий клубний будинок «FORT HOUSE». Будівля відноситься до сегменту комфорт класу і вражає продуманістю деталей і загальної концепції.

ЖК «Royal Tower»ЖК «Royal Tower» - це будинок еліт класу висотою в 30 поверхів. Як матеріал для стін забудовники віддали перевагу екологічно чистий цегла, а утеплювачем виступила мінеральна вата. Фасад будівлі оброблений навісними панелями і засклений, що надає йому повітряний і дорогий вид. Новобуд підключений до київської централізованої системи опалення.

ЖК Позняки-4аЖК Позняки-4а - це 6 будинків економ класу висотою від 20 до 27 поверхів, що знаходяться в мкр. Позняки, що в Дарницькому районі столиці. На перших поверхах традиційно розмістяться нежитлові комерційні приміщення, які створять власну інфраструктуру комплекса.Тут відкриють свої двері аптеки, банки, магазини, офіси, бутіки та ін .. А також об'єкти промислової і харчової продукції.

ЖК «Липинка»ЖК «Липинка» являє собою унікальний і абсолютно несхожий на інші новобудови малоповерховий мікрорайон. У першому кварталі налічується 8 п'ятиповерхових будинків, у другому 11 шестиповерхових, а в третьому знаходиться 10 шестиповерхових будинків.