ЖК «Royal Tower»ЖК «Royal Tower» - це будинок еліт класу висотою в 30 поверхів. Як матеріал для стін забудовники віддали перевагу екологічно чистий цегла, а утеплювачем виступила мінеральна вата. Фасад будівлі оброблений навісними панелями і засклений, що надає йому повітряний і дорогий вид. Новобуд підключений до київської централізованої системи опалення.

ЖК Позняки-4аЖК Позняки-4а - це 6 будинків економ класу висотою від 20 до 27 поверхів, що знаходяться в мкр. Позняки, що в Дарницькому районі столиці. На перших поверхах традиційно розмістяться нежитлові комерційні приміщення, які створять власну інфраструктуру комплекса.Тут відкриють свої двері аптеки, банки, магазини, офіси, бутіки та ін .. А також об'єкти промислової і харчової продукції.

ЖК «Липинка»ЖК «Липинка» являє собою унікальний і абсолютно несхожий на інші новобудови малоповерховий мікрорайон. У першому кварталі налічується 8 п'ятиповерхових будинків, у другому 11 шестиповерхових, а в третьому знаходиться 10 шестиповерхових будинків.

Варшавський мікрорайонВаршавський мікрорайон - це масштабний проект, що складається з 24-х будинків економ класу. Житловий масив височить в Подільському районі Києва на вул. Маршала Гречко та проспекті Правди. Настільки грандіозний проект буде зводитися в 9 черг. Будівельні роботи планується завершити в 2023 р перші 3 будинки мешканці зможуть заселитися вже в 2018 р

ЖК «Микитская Слобода»Ви переглянули масу варіантів квартир в новобудовах, і вам не сподобалася жодна з них? Ви мрієте жити в мальовничому лісі і в той же час в районі з хорошим транспортним сполученням?