ЖК «Ясногорської»Для зведення ЖК «Ясногорської» був обраний затишний спальний масив Сирець, що в Шевченківському районі. Це чотириповерховий будинок економ класу, що складається з двох секцій. Свою назву комплекс отримав завдяки місцю розташування - будинок знаходиться по вул. Ясногорская, 16 а. Будівля зведена з цегли, утеплено пінополістиролом і має індивідуальну систему опалення. 

ЖК «Оберіг»ЖК «Оберіг» - це новий проект, який був розроблений і успішно реалізований гігантом будівельної індустрії - компанією «Укрбуд». Комплекс являє собою 3 девятнадцатіетажних будинки економ класу, розташовані по вул. Бориспільська, 21-45, що в Дарницькому районі столиці.

 

ЖК «Власна квартира»ЖК «Власна квартира» - це затишний клубний будинок, розроблений за індивідуальним проектом. Приємно радують продумані планування, незвичайні архітектурні рішення, а також використання якісних будівельних матеріалів.

жк АвтографУ тихому і затишному куточку Києва розташувався затишний будинок з цікавою назвою ЖК «Автограф». Двадцятип'ятиповерхових будівля підноситься в Дніпровському районі, серед каскаду озер і паркових дерев.

Новобуд сподобається тим, хто серед важливих критеріїв вибору будинку особливо виділяє екологічність, чисте повітря, близькість природи. Будинок складається з 2-х секцій і зведений з керамоблоков. Дзеркальний фасад створює дивовижну легкість, при певному куті зору здається, що будинок невагомий.

Клубний будинок «FORT HOUSE»Недалеко від Києва, в прекрасному містечку Вишгород по проспекту Шевченка 6-Б зводиться новий клубний будинок «FORT HOUSE». Будівля відноситься до сегменту комфорт класу і вражає продуманістю деталей і загальної концепції.