Дизайн в гуцульському стилі

Дизайн в гуцульському стиліВи хотіли б створити у себе в будинку затишний куточок, який буде радувати око, розташовувати до позитивних емоцій?

Затишна кімната


Звернемо увагу на дизайн інтер'єру. Тут немає відкритих стін, «що подають» барвисті предмети меблів. Вона може бути практично будь - тумби, стелажі з темної деревини, м'яка софа. Обов'язково має бути присутнім натуральне дерево. Подушки, килими, серветки, кераміка, інші речі, закриваючи стіни, «перетікаючи» з одного предмета на інший і перекриваючи їх, створюють єдиний простір краси, затишку, домашнього тепла і дарують відчуття комфорту.

Стародавній кептарі (карпатська овчинная безрукавка) буяє шкіряними аплікаціями і латунними заклепками поєднується з великими чорно-червоними квітами і білої мережкою домашнього полотна жіночої сорочки. Та ж техніка, забарвлення і матеріали повторюються на рушниках і портьєрах. Таке втілення зразкового з'єднання комфорту та естетики.

Тумбу, стелаж т і старі дерев'яні двері прикрашає кераміка гуцульського села Косово (з ЇЇ зелено-жовто-коричневим декором на вершково-білому фоні) і села Опішні, що відрізняється багатою колірною гамою і рослинними візерунками.


Дизайн в гуцульському стиліНа тлі килимів гармонійно виглядають карпатські сокирки з хитромудрої гравіюванням і карбуванням. В інтер'єр гармонійно вписуються шкіряні сумки, задрапіровані бляшками і пластинками. Різнобарвні наволочки на подушках - предмет автентичного народного мистецтва багатьох країн: тут зустрічаються вовняне ткацтво Болгарії та Йорданії, вишивка України та Греції. Як бачимо, вони гармонійно доповнюють один одного.

Одним з самобутніх центрів «етнічного» народного мистецтва є Україна, особливо Гуцульщина. Цю атмосферу карпатського побуту можна перенести в міську квартиру, користуючись матеріалами традиційно споріднених культур. А «Гуцульська» досягається завдяки самому яскравому акценту - килимах з овечої вовни з геометричними візерунками.