Школа дизайну

Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальніВ умовах малогабаритного житла приходиться комбінувати кімнати з різним призначенням в одну і при цьому, важливо е втратити їх зручності і функціональності. Так часто доводиться вітальню об'єднувати з кабінетом.

М'які меблі-трансформерМеблі трансформер - це популярна багатофункціональна меблі, яка завдяки спеціальним механізмам і продуманому дизайну може змінювати свою форму і одночасно виконувати кілька призначень.

Екстравагантні види стель в квартиріСучасний дизайн інтер'єру дивує достатком найрізноманітніших форм, фарб і оздоблювальних матеріалів, які використовуються в процесі оздоблювальних робіт. Першим, що кидається в очі при вході в будь-яке приміщення без сумніву є стелю. Для його оформлення в наш час присутня маса різних оригінальних рішень в самих різних стилістичних напрямках.

Дизайн квартири по фен-шуйКожен господар хоче відчувати в своєму будинку комфорт і затишок. Для цієї мети створюється відповідна атмосфера. Тобто, здійснюється планування приміщень, підбирається дизайн інтер'єру, робиться акцент на правильній розстановці предметів меблів в плоть до розміщення дзеркал.

Підлоги в стилі лофтДотримуючись нинішнім тенденціям, все частіше в нашій мові звучить слово «Loft». Саме значення слова російською мовою означає горище і несе в собі поєднання застарілого (стилів, тенденцій, поглядів) і нового, надсучасного. Цей стиль прийшов до нас з Нью-Йорка 50 років, і несе в собі якийсь шлейф таємничості і авангарду.