Школа дизайну

Як облаштувати дитячу для трьох дітейТроє дітей - це не тільки велике щастя, а й чималі клопоти з облаштування спальних місць для них. Особливо якщо житлові умови дозволяють виділити тільки одну кімнату. Природно розумним буде зупинити свою увагу на найбільшому приміщенні.

Правильне освітлення для вашої кухніКухня - серце будь-якого будинку, адже саме тут відбувається магія готування і душевні розмови. Від правильного висвітлення залежить здоров'я господині і швидкість приготування їжі.

Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальніВ умовах малогабаритного житла приходиться комбінувати кімнати з різним призначенням в одну і при цьому, важливо е втратити їх зручності і функціональності. Так часто доводиться вітальню об'єднувати з кабінетом.

М'які меблі-трансформерМеблі трансформер - це популярна багатофункціональна меблі, яка завдяки спеціальним механізмам і продуманому дизайну може змінювати свою форму і одночасно виконувати кілька призначень.

Екстравагантні види стель в квартиріСучасний дизайн інтер'єру дивує достатком найрізноманітніших форм, фарб і оздоблювальних матеріалів, які використовуються в процесі оздоблювальних робіт. Першим, що кидається в очі при вході в будь-яке приміщення без сумніву є стелю. Для його оформлення в наш час присутня маса різних оригінальних рішень в самих різних стилістичних напрямках.